MOXEF

Bütün CSGO Hile Komutları

Bütün CSGO Hile Komutları

Counter Strike: Global Offensive yani CSGO oyununda kendi oluşturduğumuz sunucularda hile komutları yazabilmemiz mümkün. CSGO bize bu yönlü bir erişim vermektedir. Bu kodlar çoğunlukla arkadaşlarınız ile oynarken onları troll’lemenize yani şaka yapmanıza yarar. Bu komutların kullanım amacı oyuncudan oyuncuya göre değişiklik gösterebilir tabii ki de. Eğer amacınız eğlenmek ise çok eğleneceğinizi garanti edebiliriz. Hadi gelin bütün CSGO hile komutlarını sizlerle paylaşmaya başlayalım.

Bütün CSGO Hile Komutları

Bu hile komutlarını yazabilmek için kendinize ait bir sunucuda olmanız gerekmekte. Rekabetçi, basit eğlence gibi oyun modlarında ne yazık ki bu komutları kullanamazsınız.

Bu komutları yazacağımız ekranı aktifleştirmek için altta ki adımları takip edin.

Ayarlar > Oyun Ayarlar >  Geliştirici Konsolu Etkinleştir seçeneğini evet olarak ayarlayın.

Tebrikler artık oyun konsolunu açabilirsiniz. Oyun konsolunu açabilmek için klavyenizde bulunan ESC tuşunun altında ki tuşu kullanabilirsiniz. Konsolu açtıktan sonra “sv_cheats 1” komutunu yazıyoruz. Bu komut sayesinde kendimize ait sunucumuzda hileleri aktif edebileceğiz. Şimdi sıra bütün CSGO hile komutlarında.

CSGO Duvardan Görme Wall Hack Hilesi

Bu komut sayesinde düşmanlarını duvarlar dahil her türlü nesnenin arkasından görebilecek ve onları bu hile sayesinde kolayca öldürebileceksiniz.

r_drawothermodels 2

CSGO Radar Hilesi

Bu komut sayesinde oyun içinde bulunan radar aracılığı ile düşmanları görebilirsiniz. Bu kod ile düşmanları görmeseniz bile radar üzerinde yerlerini görebilir ve onları kolayca bulup öldürebilirsiniz.

mp_radar_showall 1

CSGO Sınırsız Mermi Hilesi

Bu komut sayesinde hiçbir silahın mermisi ve şarjörü bitmez. Silahlarda ki mermi ve şarjör azalmaz bile, sınırsız bir şekilde ateş edebilirsiniz. Merminiz bitmediğini için şarjör değiştirmenize de gerek kalmaz.

sv_infinite_ammo 1

AWP ve Diğer Dürbünlü Silahlar İçin Crosshair Hilesi

Bu komut sayesinde AWP ve SSG gibi dürbünlü silahlar için de crosshairiniz aktif olur. 

weapon_debug_spread_show 1

CSGO Duvarın İçinden Geçme Uçma Hilesi

Bu komut sayesinde oyunda her şeyin içinden geçebilirsiniz. Ek olarak bu kod sizin uçmanıza da olanak sağlamakta. Bu kodun yapabildikleri bitmedi. Bu kodu yazdığınızda ölümsüz olursunuz.

noclip

CSGO Sekmeme Hilesi

Bu komut sayesinde silahlarınızda ki sekme oranını ortadan kaldırırsınız. Bu sayede sadece ateş etmeniz ile mermilerinizin tek bir noktaya gitmesi bir olur. Bu kod ile arkadaşlarınıza acımasız bir şaka yapabilirsiniz.

weapon_air_spread_scale 0; weapon_recoil_scale 0

CSGO Ölümsüzlük Hilesi

Bu komut sayesinde hiçbir şekilde herhangi bir hasar almazsınız ve bu sayede ölümsüz olursunuz. Arkadaşlarını sinir etmek için bire birdir.

god

CSGO Bunnyhop Sınırsız Zıplama Hilesi

Bu komut sayesinde oyun içinde space yani boşluk tuşuna basılı tutarak sınırsız bir şekilde zıplayabilir ve kolay bir şekilde bunnyhop yapabilirsiniz. Bu sayede rakibinizden çok daha hızlı olur ve onu kolaylıkla öldürebilirsiniz.

sv_autobunnyhopping 1;sv_enablebunnyhopping 1

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “Bütün CSGO Hile Komutları” konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler.

Bir cevap yazın