MOXEF

CSGO Açılması En Mantıklı Kasa

CSGO Açılması En Mantıklı Kasa

CSGO oyunu 2012 yılında Valve tarafından geliştirilen ve piyasa sunulan bir FPS oyunudur. CSGO oyunu çıktıktan 1 yıl sonra oyuna skin özelliği eklenmiştir. CSGO skinlerini herkes biliyordur, mevcut silahların üstünde olan bin bir çeşit desene verilen isimdir. Bu CSGO silah skinlerinin hepsi ne yazık ki ücretlidir. Bazılarının fiyatları 0.01 kuruş olsa da bazılarının fiyatları binlerce liraları bile bulabiliyor. Ek olarak oyunda para verip sahip olabileceğimiz, eldiven ve bıçaklarda mevcuttur. Bunları satın alabilir veya kasa açarak kazanabiliriz. Kasa açmak ortalama 15-20 TL gibi bir ücrete denk gelmektedir, içinden 1 TL’lik bir skinde çıkabilir, binlerce lira değerinde bıçak veya eldivende. Peki CSGO açılması en mantıklı kasa hangisi? Birazdan bunun cevabını sizin için paylaşacağız. Hadi başlayalım!

CSGO Açılması En Mantıklı Kasa

CSGO açılması en mantıklı kasa aslında tamamen sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleniyor. Eğer siz bıçak veya eldiven istiyorsanız ona göre bir CSGO kasası tercih etmelisiniz. CSGO oyununda açılan her kasa aslında tamamen sizin şansınız ile orantılıdır. CSGO oyununda bulunan kasalar tamamen aynı şans yüzdelerine sahiptir, bir kasa diğer kasadan daha karlı değildir. Kasalarda ki tek farklılık içinden çıkan skinlerdir. Açılması en mantıklı kasayı tamamen kendi ihtiyaçlarınız ve keyfinize yönelik seçmeniz daha doğru olacaktır.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “CSGO Açılması En Mantıklı Kasa” konusunu ele aldık Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın