MOXEF

CSGO Armor Kodu

CSGO Armor Kodu

CSGO oyunu dünya çapında en aktif oynanan oyunlardan bir tanesidir. Bu oyunu oynayan birçok oyuncu “en iyi” olabilmek için her gün düzenli bir şekilde antrenman yapmaktadır. Bu oyunda antremanlar sırasında ücretsiz armor, yani zırh alabileceğiniz bir kod vardır. Bu bilgilendirme yazımızda sizinle bu kodu paylaşacağız!

Bugün CSGO armor kodu paylaşacağız. Bu kod sayesinde her raunt başında armor yani zırh almak zorunda kalmayacaksınız, bu da size büyük bir zaman kazandırmış olacak. Hadi gelin, CSGO armor kodunu siz değerli okurlarımız ile paylaşalım.

CSGO Armor Kodu

CSGO armor kodunu sadece kendi oluşturduğunuz oyun modlarında aktif edebilirsiniz. Rekabetçi ve basit eğlence tarzı CSGO oyun modlarında bu kodu ne yazık ki aktif edemezsiniz.

Kendi oluşturduğunuz oyun modunda geliştirici konsolu açın ve sizinle paylaşmış olduğumuz bu kodu yazın:

mp_free_armor 1

Bu kodu yazdıktan sonra artık ücretsiz bir şekilde armor sahibi olabilirsiniz. Kodun sonunda ki “1” değerini 0 ile değiştirseniz artık ücretsiz armor sahibi olamazsınız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO armor kodu konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın