MOXEF

CSGO Bedava Bıçak Hile

CSGO Bedava Bıçak Hile

Counter Strike: Global Offensive oyununda binlerce skin ve bıçak mevcuttur. Bu skin ve bıçakları Steam topluluk pazarı aracılığı ile satın alabilir ve CSGO oyununda kullanmaya başlayabilirsiniz. Satın almaktan bahsettiğimizde bu skin ve bıçakların fiyatlarını merak ettiğinizi biliyoruz. Size kötü bir haberimiz var, ne yazık ki skin ve bıçaklar hiç de ucuz değil! Her silaha özel yüzlerce skin mevcut. Peki ucuz skinler yok mu? Tabii ki de var ama bunları hiç birinizin kullanacağını sanmıyoruz.

AK-47 Skin

Özellikle bıçaklar ve bıçak skinleri gerçekten çok pahalı. 400 liradan başlayan CSGO bıçak fiyatları on binlerce liralara kadar çıkabilmektedir. CSGO oyununda bulunan skinler ve bıçaklar bu kadar pahalı olunca, oyuncular para vermeden istediği skinleri ve bıçakları kullanmak istiyor.Biz bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO bedava bıçak hile özelliğini sizlerle paylaşacağız. Hadi başlayalım.

CSGO Bedava Bıçak Hile

CSGO üzerinde bedava bıçak ve skin kullanmak istiyorsanız, skin changer hilesini kullanmanız gerekmektedir. Skin changer hilesi, tek tıklama ile istediğiniz skin ve bıçağı ücretsiz bir şekilde almanız için oluşturulmuş bir hiledir. Skin changer özelliği sayesinde Steam üzerinde satılan yüzlerce lira değerinde ki skin ve bıçaklara para vermek zorunda kalmazsınız.

Moxef Premium CSGO hilesinin içinde skin changer özelliği bulunmaktadır. Moxef Premium kalitesini ve farkını bu özellik ile de ortaya dökmüştür. Başka hiçbir hilede olmayan sticker yani çıkartma özelliği bizim hilemizde mevcuttur. Bu özellik ile istediğiniz sticker’ları yani çıkartmaları silahlarınıza ücretsiz bir şekilde yapıştırabilirsiniz. Dünya’da tek Moxef Premium’da!

CSGO Skin Changer Satın Al

CSGO skin changer satın al için hile paketlerimize göz atabilir ve kendi bütçenize uygun bir paket satın alabilirsiniz. Aklınızda şu tarz bir soru canlanabilir; “Niye para verip hile almalıyım ki?”

Eğer internet üzerinde bulunan ücretsiz hileleri kullanırsanız ne yazık ki hesabınız kalıcı olarak yasaklanır yani ban yer. Böyle bir durum yaşarsanız ne yazık ki bir daha aynı hesap üzerinden CSGO oynayamazsınız üstüne üstlük CSGO envanterinizi de kullanamazsınız. Bu tarz sorunlar yaşamamak adına ücretli bir hile kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu konuda Moxef Premium CSGO hilesini tercih edebilirsiniz. Ucuz fiyat etiketi ve üstün kalitesi ile sektörde lider bir hile olan Moxef Premium bünyesinde skin changer dahil 250’den fazla özellik barındırıyor.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO bedava bıçak hile konusunu açıkladık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtmeyi unutmayınız. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın