MOXEF

CSGO Bedava Hile 2019 – 2020

CS GO Hileleri

CSGO hile oyun içerisinde sağladığı avantajlar nedeniyle birçok oyunsever tarafından merak edilmektedir. Bu yazımızda size oyun içerisinde katkı sağlayacak birçok hileyi bir araya getirdik.

Counter Strike: Global Offensive yani herkesin bildiği kısa adıyla CS GO çok sayıda hayranı ve oyuncusu bulunan, her geçen gün daha da popülerleşen bir oyun olarak ön plana çıkıyor. Bu oyunda kendisine avantaj sağlamak isteyenler “CS GO hileleri” kullanarak bir adım öne çıkıyor. Oyunda hızlı bir ilerleme sağlamak ve daha çok eğlenmek isteyenler CS GO bedava hileler sayesinde bu hedeflerine ulaşabiliyorlar.

İnternet ve dijital teknolojilerde yaşanan gelişmelerle birlikte, insanların oyun alışkanlıklarında da büyük değişimler yaşanmıştır. Özellikle dijital çağ olarak adlandırılan günümüzde, oyun denildiği zaman doğrudan bilgisayar oyunları akla gelmektedir. Çoğu savaş, hayatta kalma ya da mücadele üzerine kurgulanmış olan bilgisayar oyunlarında zaman zaman sistem açıklarından dolayı hileler kullanılabilmektedir. Oyun hileleri, diğer oyuncularda bulunmayan avantajlar sağlayarak oyunda üstünlük elde etmek için kullanılmaktadır.

Genellikle oyun sunucuları tarafından hile yaptığı tespit edilen hesaplar süresiz olarak kapatılmakta ve bazen de o anlık oyundan atılmaktadır. Buna rağmen birçok oyuncu oyunlarda hile yapmaya ve oyunların hilelerini bulmaya çalışmaktadır. Hilenin en çok kullanıldığı oyunlardan biri de son dönemin en çok oynanan oyunları arasında yer alan CS Go oyunu.

CS GO Hile Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

CSGO Hile kullanmak için sabırsızlandığınızı biliyoruz ama sizi biraz daha bekleteceğiz çünkü hile taktiklerini sıralamadan önce dikkatinizi çekmek istediğimiz bir konu bulunmakta. Oyunda hile yazabilmek için öncelikle dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Taktikleri uygularken bu hususları göz önünde bulundurmanız büyük önem arz etmektedir. Aksi halde hileler ne yazık ki geçerli olmayacaktır. CS GO hilelerinin çalışabilmesi için ilk olarak konsol denilen kısmın aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Bu alan, hile kodlarının girilerek oyuna dâhil edileceği yerdir. Konsolu etkin hale getirmek için oyunun başında Ayarlar menüsüne ve oradan da oyun ayarları menüsüne girmek gerekmektedir. Sonrasında ise aşağıda bulunan “geliştirici konsolunu etkinleştir” kutucuğunu tıklayarak konsolun açılmasına izin verilmelidir. Bunu yaptıysanız hileleri uygulamaya başlamak için hazırsınız demektir. Peki ama bu hileleri oyun esnasında nasıl kullanacaksınız? Hiç merak etmeyin, CS GO’da hilelerin nasıl girileceğini de detaylı bir şekilde anlattık.

CS GO Hileleri Nasıl Aktif Hale Getirilir?

CS GO hile yazma oldukça kolay ve herkesin rahatlıkla yapabileceği bir işlemdir.  CS GO hile komutları girilmeden önce yukarıda anlattığımız aşamanın tamamlanmış olması şarttır. Eğer yukarıdaki yönergeleri takip ederek geliştirici konsolunu etkinleştirdiyseniz şimdi hileleri oyun esnasında nasıl kullanacağımıza değinebiliriz.

Oyuna girildiği zaman “é” tuşuna basıldığında konsolun aşağıya indiği görülecektir. Ayrıca hilelerin geçerli olabilmesi için, hile yazacak kişinin oyun kurucusu olması gerekmektedir. En çok atlanan detaylardan biri oyunun kurucu olma gerekliliğidir. Ne yazık ki şu anda başkası tarafında kurulmuş bir oyunda hile yazmak mümkün değildir. Konsolu aşağı indirme işlemini gerçekleştirdikten sonra hileleri aktif hale getirmek için konsola sv_cheats 1 yazarak enter tuşuna basılması gerekmektedir.

Oyun Kazandıracak Bedava CS GO Hileleri

Herkesi geride bırakmaya ve oyunda harikalar yaratmaya hazır mısınız? Aşağıda sıraladığımız CS GO hileleri sayesinde kısa sürede bu oyunun efsaneleri arasına adınızı yazdırabilir ve başarınızla herkesi etkileyebilirsiniz. CS GO’nun en çok merak edilen hileleri arasında CS GO rank hilesi, skin hilesi, rozet hilesi sayılabilir. Bahsedilen hilelerin birçoğu ücretli yan uygulamalarla gerçekleştirilmektedir. Biz bu yazımızda sizlerle tamamen ücretsiz olan ve kolaylıkla uygulayabileceğiniz bedava cs go hileleri paylaşacağız.

Duvardan Görme Hilesi

Oyuncuların teröristler ve anti teröristler olmak üzere iki takıma bölünerek birbirlerini öldürmeye çalıştığı CS GO oyununda pek çok harita bulunmaktadır. Bu haritalarda çok sayıda bina da bulunmaktadır. Binalarda saklanarak, ya da saklananları bularak öldürmeye çalışmak ve oyunu birinci tamamlamak temel amaçtır. Duvardan görme hilesi sayesinde duvarın arkasında düşman olup olmadığı görülebilmektedir. Bu da oyunda büyük bir üstünlük kazanılmasına neden olmaktadır.

Ayrıca duvarın ince olduğu yerlerde duvar arkasından kişiye ateş edilerek öldürülmesi de mümkündür. Duvardan görme hilesi için hile konsoluna mat_wireframe 1 yazılması gerekmektedir. Sonrasında ise enter tuşuna basarak komut aktif hale getirilmelidir.

Radardan Görme Hilesi

En çok kullanılan CS GO hile komutları arasında yer alan komutlardan biri de bilindiği gibi radarda görme hilesidir. Bu komut oyunda hatırı sayılır bir avantaj elde etme imkanı sunmaktadır. Bildiğiniz gibi oyunda, oyuncuların kendi takım arkadaşlarını görebildikleri bir de radar bulunmaktadır. Ayrıca radar üzerinde haritanın sade bir taslağı da yer almaktadır. Ancak normal şartlarda radardan düşmanın nerede olduğu görülmemektedir. Radardan görme hilesi ise bu durumu tersine çevirmekte ve düşman takım oyuncularının nerede olduklarını göstermektedir.

Bu da hileyi yazan oyuncular açısından nokta tespiti yapabilmek ve onların geçecekleri noktada pusu kurarak oyunu kazanabilmek gibi avantajlar sağlamaktadır. Radardan görme hilesini aktif hale getirebilmek için hile konsoluna mp_radar_showall 1 yazılması ve sonrasında da enter tuşuna basarak hilenin aktifleştirilmesi gerekmektedir.

CS GO Ölümsüzlük Hilesi

CS GO hile komutları sayesinde oyunda “ölümsüz” bir hale gelebilirsiniz.  Bu hile için iki farklı yöntem kullanabilirsiniz. Konsola sv_cheats 1 komutu yazın ardından da god yazarak entera basın. Bir diğer ölümsüzlük hilesi içinse konsola sv_cheats 1 komutunu yazdıktan sonra buddha yazın ve entera basın. Oyunda ölümsüz hale gelebilmek işte bu kadar kolay.

Sınırsız Mermi Hilesi

CS GO hileleri arasında en çok kullanılan ve aranan hilelerden biri hiç kuşkusuz sınırsız mermi hilesidir. Sizin de çok iyi bildiğiniz gibi oyun içerisinde oyuncular adam vurdukça oyun parası kazanmaktadır. Bu para sayesinde daha kaliteli silahlar, çelik yelek, kask ve silahları için mermi alabilmektedirler. Bu yönüyle gerçek bir çatışma senaryosunu andıran oyunda iyi silahı olanlar ve cephanesi bol olanlar daima üstünlük sağlamaktadır. Ancak hileler yoluyla bu durum da tersine çevrilebilmektedir.

Sınırsız mermi hilesi sayesinde oyuncuların elindeki silahta mermi asla bitmemektedir. Bu da para harcamadan sınırsız mermiye sahip olmak ve diğer oyunculara karşı avantaj sağlamak anlamını taşımaktadır. Sınırsız mermi hilesini aktif hale getirebilmek için hile konsoluna sv_infinite_ammo 1 yazılarak enter tuşuyla onaylanması lazımdır.

Crosshair Hilesi

CS GO bedava hile arayanlar “Crosshair hilesi” ile hiçbir ücret ödemeden oyunda kendi güçlerine güç katabilirler. Oyunda ekipmanlar oldukça önemlidir ancak başarılı bir oyunculuk olmadan silahlar ve cephaneler çok da işe yaramamaktadır. Bazen profesyonel oyuncular, daha kötü silahlarla amatör oyuncuları rahatlıkla vurabilmektedir. Oyunculuk açısından en önemli gereksinimlerden birisi de hedefi mouse ile hızlı takip edebilmek ve iyi nişan alarak ateş edebilmektir. Hedefin görüldüğü anda iyi nişan alınamaması, bazen ölüm ile sonuçlanabilmektedir.

Bu durum için de geliştirilmiş olan bir hile bulunmaktadır. Crosshair hilesi olarak adlandırılan bu hile sayesinde silah oyuncunun üzerinde otomatik olarak nişanlanmaktadır. Yani hile yazan oyuncu mouse ile düşmanı takip etmese de silah otomatik olarak düşmanı hedeflemektedir. Bu oyun içerisindeki dengeleri değiştirebilecek nitelikte bir hiledir. Crosshair hilesini aktif hale getirebilmek için konsola weapon_debug_spread_show 1 yazılarak onaylanması gereklidir.

Siz de yukarıdaki bedava CS GO hile aracılığıyla oyun arkadaşlarınızı şaşırtabilir, oyunu daha eğlenceli bir hale getirebilir ve oyundan çok daha fazla keyif alabilirsiniz.

Bir cevap yazın