MOXEF

CSGO Bunnyhop Hilesi

CSGO Bunnyhop Hilesi

CSGO oyunu için yüzlerce belki de binlerce hile özelliği üretilmiştir. Bu özelliklerin birçoğunu hile kullanmayan oyuncular bile bilmektedir. Bazı CSGO hile özellikleri gerçekten çok faydalı ve herkesin kullanması gereken özelliklerdir. Bu özelliklerden bir tanesi ise CSGO bunnyhop hilesi özelliğidir. CSGO bunnyhop hilesini birçok oyuncu bilmektedir. CSGO oyununa yeni başlamış bazı oyuncular ise bu özelliğin tam olarak ne işe yaradığını bilmemektedir. Biz bu yazımızda CSGO bunnyhop hile özelliğini sizler için detaylı bir şekilde anlatacağız. Hadi başlayalım.

CSGO Bunnyhop Hilesi

CSGO bunnyhop hilesinin ne olduğunu anlayabilmek için ilk önce bunnyhop’un ne olduğunu bilmemiz gerekmektedir. CSGO oyununda ard arda zıplayarak ileriye giderseniz hızınız artar ama oyunda bildiğiniz gibi boşluk tuşuna basılı tutmanıza rağmen karakteriniz sadece bir kere zıplar. CSGO bunnyhop hilesi işte tamda burada devreye giriyor, bunnyhop hilesini açtığınız an boşluk tuşuna basılı tutarak ard arda zıplayabilirsiniz. Tıpkı bir tavşan gibi, bunnyhop ismi de buradan geliyor zaten. CSGO bunnyhop hilesi bu işe yaramaktadır.

Eğer sizde CSGO bunnyhop hilesi özelliği bulunan bir hile yazılımı satın almak istiyorsanız Moxef Premium’u tercih edebilirsiniz. Moxef Premium CSGO hile satın al!

CSGO Bunnyhop Kodu

CSGO bunnyhop kodunu yazabilmek için sunucunun size ait olması gerekmektedir. Bu kodu rekabetçi ve basit eğlence tarzı resmi oyun modlarında kullanamazsınız. Kendi oluşturduğunuz sunucularda geçerlidir.

sv_cheats 1

sv_autobunnyhopping 1

sv_enablebunnyhpping 1

sv_airaccelerate 1000

Bu kodları geliştirici konsoluna sırasıyla yazınız. Bu kodlar sayesinde kolaylıkla bunnyhop yapabileceksiniz.

CSGO Bunnyhop Nasıl Yapılır

CSGO bunnyhop yapmak sanılanın aksine zor değil sadece biraz alıştırma yapmanız gereken bir konudur. Bunnyhop yapmaya alıştıktan sonra gerçekten çok kolay olduğunu göreceksiniz. Biz size bunnyhop nasıl yapılır bunun mantığını öğretmeye çalışacağız.

Bunnyhop yaparken sağ sol yapmanız gerekmektedir. Örnek olarak, oyun içinde yürüyün ve boşluk tuşuna basın ardından “W” tuşundan eliniz çekin ve “D” tuşuna basın aynı anda farenizi sağ yöne doğru çevirin, yere temas edip tekrar zıpladığınız an ise “A” tuşuna basın ve farenizi sol yönüne doğru çevirin. Bu işlemi tekrar tekrar yaparsanız oyun içinde ki hızınız yükselir ve bu sayede CSGO bunnyhop yapmış olursunuz.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO bunnyhop hilesi konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler.

Bir cevap yazın