MOXEF

CSGO CFG Aktif Etme

CSGO CFG Aktif Etme

CSGO oyunu 2012 yılında Valve tarafından geliştirilmiş ve piyasaya sürülmüş bir FPS oyunudur.  2012 yılında çıkmasına rağmen günümüzde bile CSGO oyunu ile rekabet edebilecek oyun sayısı, sıfıra yakındır. Ek olarak CSGO oyunu en büyük e-spor oyunlarından bir tanesidir. Hal böyle olunca dünyaca tanınmış birçok e-sporcunun ana oyunu CSGO olmaktadır. CSGO oynayan amatör oyuncuların çoğu ise profesyonel oyuncuların ayarları ile oynamak istemektedir. Her oyuncunun ayar dosyasına CFG yani Config ismi verilir. Bu CFG dosyalarını internetten bulup rahatlıkla kurabilirsiniz. Ne yazık ki kurduğunuz gibi bu CFG dosyaları aktif hale gelmez. Biz bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO CFG aktif etme işlemini detaylı bir şekilde anlatacağız. Hadi başlayalım!

CSGO CFG Aktif Etme

CSGO CFG aktif etme işlemini yapabilmemiz için öncelikle CSGO oyununu açmamız gerekmektedir. CSGO oyununu açtıktan sonra oyun içinde bulunan geliştirici konsolu açmamız lazım. Geliştirici konsolu “ESC” tuşunun altında bulunan tuş aracılığı ile açabilirsiniz. Geliştirici konsolu açtıktan sonra birazdan sizinle paylaşacağımız kodu yazmanız CFG dosyasını aktif etmeniz için yeterli olacaktır.

exec dosyaismi – CSGO CFG Aktif Etme Kodu

Dosya ismi bölümüne, aktif etmek istediğiniz CSGO CFG dosyasının adını yazmanız yeterli olacaktır. Tebrikler, CFG dosyanızı başarıyla aktif ettiniz. Artık CFG dosyasını aldığınız oyuncunun ayarları ile oynayabilirsiniz.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “CSGO CFG Aktif Etme” işlemini detaylı bir şekilde anlattık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın