MOXEF

CSGO Çıkış Tarihi

CSGO Çıkış Tarihi

CSGO oyunu günümüz oyunları arasında en çok oynanlar arasındadır. Birçok oyuncu bu oyunu bir efsane olarak tanımlar. CSGO oyunu yıllar önce çıkmış olmasına rağmen günümüzde hala rekor kırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda 1 milyon aktif oyuncu rekorunu kırdı. Bu da oyunun hala aktif olarak oynandığını ve yeni oyuncuların oyuna akın ettiğini göstermektedir. CSGO oyununa rakip olarak birçok oyun üretilmiş olsa da bu oyunların devamlılığı ne yazık ki çok uzun olmadı. Rakip oyunlar ilk çıkış yaptıklarında büyük ilgi görsede ne yazık ki günümüzde aynı ilgiyi görmemektedir. Peki bu kadar çok oynanan CSGO oyununun çıkış tarihi nedir? Hadi gelin bu konuya bir açıklık getirelim.

CSGO Çıkış Tarihi

CSGO oyunu, yani tam adıyla Counter Strike: Global Offensive, Valve tarafından 21 ağustos 2012 tarihinde satışa sunulmuştur. Yani CSGO oyunu 2012 yılında çıkmıştır. 2012 yılında çıkmış bir oyuna göre günümüzde rakiplerine göre herhangi bir eksikliği yoktur. Hatta fazlası bile olabilir.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO çıkış tarihi adlı konuyu ele aldık. Yazı hakkındaki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtmeyi unutmayın. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler.

Bir cevap yazın