MOXEF

CSGO Deagle Hakkında Her Şey

CSGO Deagle Hakkında Her Şey

Counter Strike: Global Offensive yani CSGO oyunun en sevilen silahlarından bir tanesidir Deagle silahı. Deagle aslında Desert Eagle’ın kısaltılmış halidir. Türkçede Çöl Kartalı demektir. Deagle silahı bir tabancadır ve en güçlü tabancadır. Gerek vuruş hissi olsun, gerek sesi olsun oynaması gerçekten çok zevklidir. Bu kadar zevkli ve sevilen bir silah hakkında bilgi sahibi olmamak olmaz diye düşündük ve bu yazımızda CSGO Deagle hakkında her şeyi sizin için derledik.

CSGO Deagle Hakkında Temel Bilgiler

Deagle silahı Amerika tasarımlı, İsrail yapımlı yarı-otomatik bir silahtır. CSGO oyunun vuruş hissi olarak en iyi silahlarından bir tanesidir. Belki en iyisidir. Kullanması ve oynaması çok zevklidir. CSGO oyununda deagle silahını her iki takımda satın alabilir. Satın almak için ödeyeceğiniz ücret 700 dolardır. Deagle silahı çok güçlü ve menzili yüksek bir silahtır, bu nedenle oyunda ki en güçlü silahlardan bir tanesidir.

CSGO Deagle Özellikleri

İsim: Desert Eagle (Deagle)

Fiyat: 700$

Şarjör Kapasitesi: 7 / 35

Ateşleme Modu: Yarı Otomatik

Kullanan Takım: Anti-Teröristler / Teröristler

Şarjör Yenileme Hızı: 2.2 saniye

Leş Ödülü: 300$ (Rekabetçi), 150$ (Basit Eğlence)

Hasar: 73

Satın Alma Tuş Kombinasyonu: B-1-5

CSGO Deagle Hasar Detayları

Kafa: 249 (Zırhsız), 232 (Zırhlı)

Göğüs ve Kol: 62 (Zırhsız), 48 (Zırhlı)

Karın ve Pelvis: 77 (Zırhsız), 56 (Zırhlı)

Bacak: 46 (Zırhsız), 46 (Zırhlı)

CSGO Deagle Kodu

Deagle silahının koduna aşağıdan erişebilirsiniz. Bu kod sayesinde konsol aracılığı ile silahı alabilirsiniz.

“give weapon_deagle”

CSGO Deagle Spray

Bildiğiniz üzere CSGO oyununda her silaha özel bir spray mekanizması mevcut. Buna oyun içinde “spray pattern” denmektedir. Her silahın kendine özel bir spray’i yani tepme şekli vardır. Bu tepmeye göre silahı kullanırsanız daha fazla leş alabilirsiniz. Bunun sebebi mermileri kontrol edebildiğinizden dolayı daha isabetli atışlar yapmanızdandır. Aşağıdan Deagle spray pattern ulaşabilirsiniz.

Deagle Spray Pattern

CSGO Deagle Png

Png görsellerinin ortak noktası, arka planın transparan olmasıdır. Bu sayede görselde sadece Deagle silahı görünür, özel tasarımlarda kullanılması daha kolay olur. Deagle silahının png formatında ki haline aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Deagle Png

Evet, artık Deagle silahı hakkında detaylı bilgi sahibi oldunuz. Unutmayın, bu bilgiler sayesinde artık daha bilinçli bir oyuncu oldunuz. Bu sayede rakiplerinizden her zaman bir adım daha önde olacaksınız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO Deagle hakkında her şey konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler.

Bir cevap yazın