MOXEF

CSGO Deagle Silahı Nasıl Daha İyi Kullanılır

CSGO Deagle Silahı Nasıl Daha İyi Kullanılır

Counter Strike: Global Offensive yani CSGO oyunu 2012 yılında Valve tarafından geliştirilmiş ve piyasaya sürülmüştür. CSGO oyununda onlarca silah ve tabanca bulunmaktadır. Oyunda ki en güçlü tabanca Desert Eagle diğer adıyla Deagle tabancasıdır. CSGO oyununda ki Deagle silahı kasklı ve zırhlı oyuncuya kafadan vuruşlarda 232 can hasarı vererek öldürür. Yani bu silah kafadan vurduğunuzda her türlü tek atar. Oyunda ki birçok tüfekten bile daha güçlüdür. Bu silahı iyi kullanmak size oyunda çok büyük avantajlar sağlayabilir. CSGO Deagle silahı nasıl daha iyi kullanılır? Bu sorunun cevabını bu blog yazımızda detaylı bir şekilde size anlatacağız. Hadi başlayalım!

1-) Sabit Kalın

CSGO Deagle silahı ile ateş ederken sabit kalmak çok önemlidir. Eğer hareket ederseniz silahınızın isabet oranı ciddi bir şekilde düşecektir. Sıkmış olduğunuz hiçbir mermi düşmana isabet etmeyecek ve haliyle kaybeden taraf siz olacaksınız. Bu tarz bir duruma düşmemek için sabit kalın ve “CTRL” tuşuna basarak eğilin. “CTRL” tuşuna basarak yani eğilerek ateş etmek mermilerinizin daha isabetli olmasını sağlar. Bu size ek bir avantaj sağlayacaktır.

2-) Tek Tek Sıkın

Deagle silahı ile art arta çok fazla seri atış yaparsanız mermilerinizin sadece bir yada iki tanesi rakibe isabet edecektir. Diğer mermilerinizin hiçbiri rakibe isabet etmeyecek, yakınından bile geçmeyecektir. Deagle silahı ardı ardına yapılan atışlarda isabet oranı olarak gerçekten çok kötüdür. Bu nedenden ötürü karşınıza çıkan rakiplere tek tek atış yapın. Bu sayede mermilerinizin hepsi ateş ettiğiniz noktaya isabet edecektir.

3-) Q-Q veya 1-3 Kombinasyonunu Yapmayın

Deagle silahı ile ateş ettikten sonra birçok oyuncu Q-Q veya 1-3 gibi kombinasyonlar yaparak silahlarını değiştirip tekrardan Deagle silahını kullanmaktadırlar. Bu size rakip ile çatışma halindeyken çok büyük dezavantaj sağlayacaktır. Büyük bir zaman kaybı yaşayacağınız için ne yazık ki karşıda ki rakibiniz sizi büyük ihtimalle alt edecektir. Bu tarz bir durum yaşamamak için silah değiştirme kombinasyonu yapmayınız.

Evet bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO Deagle silahı nasıl daha iyi kullanılır konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler.

Bir cevap yazın