MOXEF

CSGO Duvar Hilesi

CSGO Duvar Hilesi

Counter Strike: Global Offensive yani CSGO oyununda birçok hile özelliği bulunmaktadır. Bunlardan kuşkusuz en çok bilineni ve ilgi göreni CSGO duvar hilesi özelliğidir. CSGO duvar hilesi, kullanan oyuncuya çok büyük bir avantaj sağladığı için oyunda ki en popüler hilelerden bir tanesidir. Aslında CSGO duvar hilesi kavramı çok geniş bir kavramdır. Bu isim aslında duvar hilelerinin hepsine verilen genel bir isimdir. Biz bu yazımızda sizler için CSGO duvar hilesinin ne olduğunu açıklayacak ve detaylı bilgiler vereceğiz. Bu yazının sonunda CSGO duvar hilesi hakkında detaylı bilgi sahibi olacaksınız. Hadi başlayalım!

CSGO Duvar Hilesi

Bu özelliğin ana amacı seçtiğiniz cisimleri herhangi bir nesnenin arkasında bile olsa göstermesidir. Örnek verecek olursak, cisim olarak rakip takımı seçtiniz eğer rakip takım duvarın arkasında ise siz onu yine de görebileceksiniz. Bu sayede rakiplerinize karşı çok büyük bir avantaj sahibi olacaksınız. Başta dediğimiz gibi CSGO duvar hilesi aslında çok genel bir isim. İçinde birçok özellik barındırmaktadır.  Bu özellikleri dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Mesela düşman görünmüyorken seçtiğiniz bir renge bürünebilir veya görünürken de seçtiğiniz bir renge bürünebilir. Bu tarz çeşitli özelleştirmeler yapabilirsiniz.

CSGO Duvar Hilesi Kodu

Eğer kendi oluşturduğunuz bir sunucuda CSGO duvar hilesi yapmak istiyorsanız çok basit bir kod ile yapabilirsiniz. Bu kodu kullanabilmek için sunucuda hilelere izin vermeniz gerekmektedir. Aşağıda vereceğimiz kodlar ile CSGO duvar hilesi kodu işlemini yapabilirsiniz.

sv_cheat 1 (Sunucunuzda hilelere izin verilir.)

r_drawothermodels 2 (CSGO Duvar Hilesi Kodu)

CSGO Wall Hack Kodu

CSGO Duvar Hilesi Chams Özelliği

CSGO duvar hilesinin içinde chams adında bir özellik mevcuttur. Bu özellik çoğunlukla oyuncular tarafından daha çok tercih edilmektedir. Bu özellik sayesinde rakibi istediğiniz bir renge bürüyebilirsiniz. Rakip seçtiğiniz renge dönüşür. CSGO chams özelliğinin diğer özelliklerden farkı rakibin tamamını seçtiğiniz renge bürümesidir.

CSGO Wall Hack Chams

CSGO Duvar Hilesi Glow Özelliği

CSGO duvar hilesinin içinde glow adında bir özellik mevcuttur. Bu özelliğin chams özelliğinden farkı düşmanın sadece dış hatlarına parıltı vermesidir. Bu özellik chams özelliğine nazaran daha az kullanılmaktadır.

CSGO Wall Hack Glow

CSGO Duvar Hilesi Kutu (Box) Özelliği

CSGO duvar hilesinin içinde kutu (box) adında bir özellik mevcuttur. Bu özellik sayesinde düşmanı kutu içine alabilirsiniz. Bu kutuyu 3 boyutlu veya 2 boyutlu şekilde çeşitlendirebilirsiniz.

CSGO Wall Hack Box Esp Kutu

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO duvar hilesi konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın