MOXEF

CSGO Efsane Güncelleme

CSGO Efsane Güncelleme

CSGO oyunu her zaman ki gibi güncel kalmaya ve gelişmeye devam ediyor. Bugün siz değerli okurlarımıza 16.04.2020 tarihinde gelmiş olan güncellemenin detaylarını ileteceğiz.

CSGO 16.04.2020 Güncelleme

Eskiden oyun içinde öldükten sonra diğer oyuncuları izlediğimiz zaman kendimize ait crosshair’ımızı görüyorduk, yapılan son değişiklikle beraber artık her oyuncunun crosshairını onları izlerken görebiliyoruz. Eğer crosshair’larını beğenirsek kullanıcının üstüne sağ tıklayıp “Crosshair’ı Kopyala” butonuna basarak kullanıcının crosshair’ını kullanmaya başlayabiliyoruz.

Yapılan bir diğer değişiklik ise 1vs1 modu. Artık oyunun başlangıcında ısınmadayken karşıda ki düşmanımız ile 1vs1 atabileceğiz. Bu güncelleme oyuna tam anlamıyla entegre edilmiş durumda değil, şu anlık sadece yoldaş modunda Vertigo ve Train haritalarında geçerli. Oyunculardan gelen yorumlara göre bütün mod ve haritalara entegre edilebilir.

Bu güncelleme ile “Desert Eagle” silahı güçsüzleştirildi. Oyuna önceden gelen meta güncellemesi ile silah çok güçlendirilmişti, havadayken rakipleri çok kolay bir şekilde vurabiliyorduk. Son değişiklik ile havada düşmanlara vurma olasılığımız düşürülerek dengelendi.

Ek olarak oyuna yeni 7 adet müzik kiti eklendi.

Evet, bu yazımızda 16.04.2020 tarihinde oyuna gelen güncelleme detaylarını siz değerli okurlarımız ile paylaştık. Oyuna gelen bu güncelleme hakkında ki yorumlarınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtmeyi unutmayın. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler.

Bir cevap yazın