MOXEF

CSGO El Değiştirme

CSGO El Değiştirme

CSGO, oyuncularına fazlasıyla kişileştirme seçeneği sunuyor. Bu seçeneklerden biri el değiştirme özelliğidir. Normalde oyunda ki karakterimiz silahı sağ eli ile tutmaktadır. Bazı oyuncular silah sol elde olduğunda daha avantajlı olduklarını savunur, bu tabii oyuncudan oyuncuya göre değişmektedir. Siz hangi elde olduğunda daha rahat oynuyorsanız o el ile oynayabilirsiniz. Hadi gelin CSGO el değiştirme için yapmamız gerekenlere geçelim.

CSGO El Değiştirme

Size vereceğimiz kodları geliştirici konsola yazarak kullanabilirsiniz. Geliştirici konsolu oyun içinde ki ayarlar bölümünden açabilirsiniz.

Konsolu açtıktan sonra cl_righthand 0 kodu ile silahınızı sağ elinize, cl_righthand 1 kodu ile sol elinize alabilirsiniz.

Üstte verdiğimiz kodu bir tuşa atamak istiyorsanız konsolunuza “bind x cl_righthand 1” yazın. Kodun içinde ki “x” istediğiniz bir tuş olarak değiştirebilirsiniz.

CSGO Hızlıca El Değiştirme

Alt tarafta vereceğimiz kod ile hızlı bir şekilde el değiştirebilirsiniz. Alt tarafta verdiğimiz “x” tuşunu istediğiniz bir tuş ile değiştirebilirsiniz.

CSGO Hızlıca El Değiştirme Kodu: bindtoggle x cl_righthand

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO el değiştirme konusu ele aldık. Yazı hakkındaki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtmeyi unutmayın. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler.

Bir cevap yazın