MOXEF

CSGO En Güçlü Silahlar

CSGO En Güçlü Silahlar

Counter Strike: Global Offensive oyunun da onlarca silah bulunmaktadır. Bunların bazıları aktif bir şekilde kullanılıyor olsa da bazıları ne yazık ki oyuncular tarafından kullanılmıyor. Bazı silahların kullanılmamasının birçok sebebi olabilir. Kim bilir, belki oyuncular kullanmaktan zevk bile almadıkları için kullanmıyor olabilirler. Peki aktif olarak kullanılan silahlar neden bu kadar aktif olarak kullanılıyor? Cevap aslında çok basit. CSGO oyunu bir rekabetçi oyunu olduğu için en güçlü olan oyunu her zaman kazanır. Oyuncularda tabii ki her zaman en güçlü silah ile oynamak ister. Bu yüzden aktif olarak kullanılan birçok silah en güçlü silahlar arasında yer almaktadır. Bu yazımız da siz değerli okurlarımız için CSGO en güçlü silahlar konusuna bir açıklık getireceğiz. Hadi başlayalım!

CSGO En Güçlü Silahlar

Listemizin ilk sırasında AK-47 almaktadır diğer adıyla Kalaşnikof. AK-47 silahını oyunda bir tek terörist takımı satın alabilir. AK-47 silahı yüksek şarjör kapasitesi, yüksek hasar değeri ve yüksek zırh deliciliği ile oyunda bulunan en güçlü silahlardan bir tanesidir. Eğer AK-47 silahını iyi kullanan bir oyuncuysanız karşınıza gelen rakibin işi bir hayli zor.

Listemizin ikinci sırasın AWP silahı yer almaktadır. AWP silahını her iki takımda satın alabilir. AWP gerçek hayatta çok ağır bir silah olduğu için oyunda elimizde AWP olduğu zaman karakterimiz yavaş yürür. AWP ile yavaş hareket etmemiz ve ek olarak dürbünlü bir silah olması düşmanları uzaktan öldürmemiz için bize adeta zorluyor. AWP silahı bacak dışında ki bütün vuruşlar da düşmanı etkisiz hale getiriyor yani öldürüyor. Eğer düşmanın bacağına sıkarsanız vereceğiniz hasar tam olarak 86’dır. AWP silahı oyunda ki en güçlü silahtır. Eğer AWP’yi iyi kullanıyorsunuz karşınızda hiç kimse duramaz.

Listemizin üçüncü sırasında Desert Eagle silahı yer alıyor diğer adıyla Deagle. Deagle silahı oyuncular tarafından en çok tercih edilen silahların başında geliyor. Deagle ile yapılan vuruşların çok havalı olması bir kenara gerçekten çok güçlü bir tabanca. Kafa bölgesine isabet eden herhangi bir kurşun rakibi etkisiz hale getirir. 700 dolar fiyat etiketine sahip bu silah hem ucuz hemde çok güçlü. Eğer deagle silahı ile iyi oynuyorsanız yaptığınız vuruşlar ile oyundan çok daha fazla keyif alacaksınız.

Listemizin dördüncü sırasında M4A1-S silahı yer almaktadır. M4A1-S silahı susturuculu bir silah olduğu için düşmanlar fark etmeden bile maçı kazanabilirsiniz. Ek olarak yapılan son güncellemede şarjör kapasitesi arttırılarak daha güçlü bir hale getirilen M4A1-S silahı artık oyuncuların korkulur rüyası.

Listemizin beşinci sırasında birçok oyuncunun çok sevdiği bir silah var. Birçoğunuz doğru tahmin etti, P90. P90 silahı rush’lanırken hafif ve çok az sekmesinden dolayı kullanılan bir silahtır. Çok az sekmesi ve yüksek mermi kapasitesi bu silahı çok güçlü yapıyor. Tek şarjör ile tam tamına 50 adet mermi atabiliyorsunuz. P90 silahı gerçekten rush yaparken kullanılan en güçlü silahtır.

Gelelim yazımızın en güçlü silahına. Oyunda ki en güçlü silah sizsiniz. Evet yanlış duymadınız, sizsiniz. Eğer iyi bir oyuncuysanız hangi silahla oynarsanız oynayın karşınızda ki rakibi kolayca alt edeceksiniz.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “CSGO En Güçlü Silahlar” konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşleriniz alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler.

Bir cevap yazın