MOXEF

CSGO En İyi Hile Kodları

CSGO En İyi Hile Kodları

CSGO oyunu birçok insanın bildiği üzere 2012 yılında Valve tarafından geliştirilmiş bir FPS oyunudur. Yeryüzünde bulunan en popüler ve en aktif şekilde oynanan oyunlardan bir tanesidir. Ek olarak Counter Strike serisi insanlar tarafından en çok bilinen ve oynanmış serilerdendir. CSGO oyununu yaklaşık bir milyon kişi aynı anda çevrim içi şekilde oynamaktadır. CSGO oyunu bu kadar popüler bir oyundur. Biz bugün siz değerli okurlarımız için CSGO en iyi hile kodlarını bulduk ve derledik. Bu kodları sadece kendi oluşturduğunuz oyun sunucularında yapabileceğinizi unutmayın, CSGO’nun resmi oyun sunucularında bu kodlar ne yazık ki çalışmaz. Bu kodları yazmadan önce geliştirici konsolunuzu açın ve “sv_cheats 1” komutunu yazarak oyun sunucunuzda hilelere izin verin. Bu kodu yazmadığınız takdirde diğer yazacağınız hile kodları ne yazık ki çalışmaz. İlk önce lütfen bu kodu yazın. Birazdan sizinle paylaşacağımız CSGO hile kodları sayesinde arkadaşlarınızı trolleyebilir yani onlara ufak eğlenceli şakalar yapabilirsiniz. Tabii bu hile kodlarını nasıl kullanacağınız size kalmış. Hadi gelin, CSGO en iyi hile kodlarını anlatmaya geçelim.

CSGO Wallhack Hile Kodu

r_drawothermodels 2

Bu CSGO hile kodu sayesinde Wallhack hilesini açabilirsiniz. Wallhack hilesi, nesnelerin arkasında olan rakiplerinizi görmenize yarayan bir hile özelliğidir. Bu hileyi açarak rakiplerinizin yerini onları görmeden tespit edebilir ve onları kolaylıkla öldürebilirsiniz. Eğer arkadaşlarınıza şaka yapmak istiyorsanız wallhack hile kodu gerçekten size çok yardımcı olacaktır.

CSGO Sınırsız Mermi ve Bomba Hile Kodu

sv_infinite_ammo 1

Bu CSGO hile kodu sayesinde sınırsız mermi ve bomba kazanabilirsiniz. İstediğiniz kadar ateş edin veya bomba atın, hiçbir şekilde merminiz veya bombanız azalmayacaktır. Arkadaşınızın üstüne aynı anda 5-10 tane el bombası atarak onu sinir edebilirsiniz.

CSGO Ölümsüzlük Hile Kodu

god

Bu CSGO hile kodu sayesinde ölümsüz olabilirsiniz. Hiçbir hasar almazsınız. Mermiler size işlemez, yüksek bir yerden düşseniz bile hiçbir şekilde hasar almazsınız. Arkadaşlarınızı sinir etmek için kullanabileceğiniz en iyi CSGO hile komutlarından bir tanesidir.

CSGO Uçma Hile Kodu

noclip

Bu CSGO hile kodu sayesinde uçabilirsiniz. Evet yanlış duymadınız, bu kod sayesinde uçabilirsiniz. Duvarların içinden geçerek rakibiniz olduğu konuma çok hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. Bu sayede onu raunt başladığı an bile öldürebilirsiniz.

CSGO Radar Hile Kodu

mp_radar_showall 1

Bu CSGO hile kodu sayesinde rakiplerinizi radardan görebilirsiniz. Bu hile özelliği sayesinde rakibiniz haritanın neresinde olursa olsun radarda kırmızı bir nokta şeklinde görünecektir. Bu sayede rakibiniz konumunu çok kolay bir şekilde tespit edebilir ve onu öldürebilirsiniz.

Eğer resmi CSGO sunucularında yani rekabetçi, basit eğlence, ölüm maçı gibi oyun modlarında hile kullanmak istiyorsanız Moxef Premium CSGO hilesini tercih edebilirsiniz. Moxef Premium sayesinde rekabetçi oyun modu dahil her oyun modunda hile açabilirsiniz! Moxef Premium CSGO hile yazılımının içinde tam tamına 300 adet CSGO hile özelliği mevcuttur. 300 adet özellik ile oyunun hakimi olmaya ne dersiniz? Üstelik %100 VAC BAN koruması sağlayan tek hile yazılımı Moxef Premium’dur. Hemen CSGO hile satın almak için tıklayın!

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “CSGO En İyi Hile Kodları” konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın