MOXEF

CSGO En Ucuz Bıçak

CSGO En Ucuz Bıçak

CSGO oyununda bildiğiniz üzere büyük bir skin piyasası var. Bu piyasada yüksek ürün etiketine sahip bir sürü skin mevcut. Oyuncular oyunu oynarken göz zevklerine en iyi hitap eden skinler ile oynamak istiyor ama ne yazık ki skinlerin fiyatları çok pahalı. Özellikle bıçakların fiyatları gerçekten çok pahalı. Bazı bıçaklar ve bıçak skinleri 5000 TL gibi ücretlere satılabiliyor. Biz bu yazımızda CSGO oyununda bulunan en ucuz bıçağı sizlerle paylaşacağız. Bu fiyatlar değişiklik gösterebilir.

CSGO En Ucuz Bıçak

CSGO skinlerinin satıldığı ve Steam’e ait olan topluluk pazarında ki en ucuz bıçak “Navaja” bıçağıdır. Bu bıçağın en ucuz skini ise gizli şehir (görevde kullanılmış) skinidir. Görevde kullanılmış statüsü bıçağın kötü bir durumda olduğunu gösterir.

Görmüş olduğunuz üzere bu bıçağın ücreti 470 TL. Topluluk pazarında fiyatlar her saniye değişiklik gösterebilir, ucuza bıçak sahibi olmak istiyorsanız sürekli takip edebilir ve ucuza listelenmiş bir bıçak  gördüğünüzde satın alabilirsiniz.

Eğer bu tarz skinlere ve bıçaklara para vermek istemiyorsanız Moxef Premium yardımınıza koşuyor. Moxef Premium skin changer özelliği ile oyun içinde istediğiniz her türlü skini ve bıçağı ücretsiz ve zahmetsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Hem de %100 VAC BAN KORUMASI mevcut. Moxef Premium CSGO hilesini satın almak için tıklayın.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO en ucuz bıçağı paylaştık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtmeyi unutmayınız. Moxef Premim herkese iyi oyunlar diler.

Bir cevap yazın