MOXEF

CSGO Fake Lag (Ping) Hilesi

CSGO Fake Lag (Ping) Hilesi

Counter Strike: Global Offensive yani bilinen adı ile CSGO oyunu Dünya’nın en popüler oyunlarından bir tanesidir. Hal böyle olunca CSGO için üretilmiş birçok hile yazılımı ve hile özelliği mevcut. Bunlardan birçoğunu örnek olarak wallhack ve aimbot gibi hile özelliklerini daha önceden hile ile oynamamış oyuncular bile bilmektedir. Biz bugün siz değerli okurlarımız için oldukça popüler olan CSGO fake lag ping hilesi özelliğini açıklayacağız. Hadi başlayalım!

CSGO Fake Lag (Ping) Hilesi

Bu özelliğin ismi İngilizce’dir. Türkçe’ye çevirecek olursak Sahte lag, Sahte gecikme tarzı anlamlara çevirebiliriz. Bu özellik sayesinde sahte bir gecikme yani ping oluşturabilirsiniz. Bu ping sadece diğer oyuncular için görünür olur, sizde herhangi bir olumsuz etki yaratmaz. Bu ping sayesinde diğer oyuncuların sizi vurması neredeyse imkansız olacaktır. Bunun nedeni ise sahte pingden dolayı takıla takıla hareket ediyor gibi görüneceksiniz ve düşmanlarınız size ateş etmekte zorlanacaktır.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “CSGO Fake Lag (Ping) Hilesi” konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın