MOXEF

CSGO FPS Görme

CSGO FPS Görme

CSGO bildiğiniz üzere Dünya’da ki en popüler FPS oyunlarından bir tanesidir. İlk çıktığı yıl olan 2012 yılında birçok bilgisayarın kaldırabileceği bir oyunken günümüzde yani 2020 yılında ne yazık ki böyle bir oyun değildir. CSGO oyunu güncellemeler ve oyuna eklenen yeni özellikler sayesinde artık her bilgisayarın kolaylıkla kaldırabileceği bir oyun olmaktan çıkmış bulunmaktadır. Eğer eskiden beri CSGO oynuyorsanız, eskiye nazaran günümüzde daha düşük FPS değerleri ile CSGO oynadığınızı mutlaka fark etmişsinizdir. Peki oyun içinde FPS değerimizi nasıl görebiliriz? FPS değerimizi görebilmek için iki adet seçeneğimiz mevcuttur. “CSGO FPS Görme” konumuzda bu iki yöntemi de siz değerli okurlarımız için detaylı bir şekilde anlatacağız. Hadi başlayalım!

Steam FPS Gösterme Açma

Steam üzerinden yapacağımız FPS göstergesi açma işlemi sayesinde bir tek CSGO değil Steam üzerinden oynadığınız bütün oyunlarda FPS değerinizi görebileceksiniz. Bunu yapabilmek için öncelikle Steam ayarlarına giriş yapıyoruz. Ardından “Oyun İçi” bölümüne tıklıyoruz. Karşımıza çıkan sekmede bulunan “Oyun İçi FPS Sayacı” özelliğini açıyoruz. FPS sayacının nerede konumlanacağını seçebilirsiniz. Yüksek kontrastlı renk seçeneğini seçerseniz FPS sayacı yeşil renkte olacaktır.

Steam FPS Gösterme Açma

CSGO FPS Kodu

CSGO oyunu üzerinden FPS değerinizi tek bir kod ile görebilirsiniz. Birazdan sizinle paylaşacağımız kodu geliştirici konsolunuza yazdığınız takdirde FPS değerinizi oyun içinde görebileceksiniz.

net_graph 1

Üstte verdiğimiz kodu geliştirici konsolunuza yazın ve “Enter” butonuna basın. Tebrikler artık oyun içinde FPS değerinizi görebilirsiniz.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “CSGO FPS Gösterme” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın