MOXEF

CSGO FPS Sabitleme

CSGO FPS Sabitleme

CSGO oyunu 2012 yılında Valve tarafından geliştirilmiş bir FPS oyunudur. CSGO oyunu Dünya üzerinde bulunan en popüler ve aktif şekilde oynanan oyunlardan bir tanesidir. Birçok insana göre Valve bile CSGO oyunundan daha iyi bir oyun yapamaz. CSGO oyunu ek olarak, E-Spor kategorisinde bulunan en büyük hacme sahip oyundur. 2015 yılında en iyi E-Spor ödülü bile almıştır. CSGO oyunu ilk çıktığı yıllarda birçok bilgisayarın rahat bir şekilde kaldırabileceği bir oyundu ama oyuna gelen güncellemelerden sonra minimum sistem gereksinimleri ne yazık ki yükselmiş durumda. Bu nedenden ötürü insanlar oyun içinde bulunan FPS’lerini yükseltmenin yollarını arıyor. Biz bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “CSGO FPS Sabitleme” konusunu ele alacağız. Hadi başlayalım.

CSGO FPS Sabitleme

CSGO oyununda ne yazık ki FPS sabitleme denilen bir özellik mevcut değil. FPS değeri bilgisayarınızın gücüne, oyun içinde bulunan nesnelere, oyun ayarlarınıza göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenden ötürü belirli bir değere FPS sabitlenmesi imkansızdır. FPS değerinizi sabitlemeniz olasılık dışı ama maksimum FPS değerinizi ayarlayabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınız o FPS değerini geçmeyecektir. CSGO maksimum FPS koduna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

fps_max 60 – CSGO Maksimum FPS Kodu

Bu kod sayesinde oyun içinde alacağınız maksimum FPS değerini belirleyebilirsiniz. 60 yazan yeri istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Eğer 60 yerine 0 yazarsanız maksimum FPS denilen bir şey olmaz. Sistem kendini alabileceği en maksimum FPS değerini almaya yönelik çalıştırır.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “CSGO FPS Sabitleme” konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın