MOXEF

CSGO FPS Yükselten Hile

CSGO FPS Yükselten Hile

Counter Strike: Global Offensive yani CSGO oyunu için birçok hile yazılımı mevcut. Bu yazılımların çoğu işlevsiz olsa da bazı hile yazılımları gerçekten iyi bir düzeyde olabiliyor. Birçok hile yazılımı ne yazık ki FPS konusunda çok geride. Hile yazılımında ki özellikleri kullanan oyuncular FPS düşüşü yaşamamalı, eğer bu tarz bir problem olursa oyun kalitesi oldukça düşebilir. Özellikle oyuncu zaten hilesizde düşük FPS değerine sahipse durum çok kötü bir hal alabilir. Bu yüzden hile yazılımının içinde bulunan özelliklerin tamamını aynı anda bile açsa FPS değerinde bir düşüş olmamalı. Moxef Premium CSGO hile yazılımında bütün özellikleri açsanız bile FPS kaybı yaşamanız olasılık dışıdır. Moxef Premium ile FPS düşüşü olasılık dışı olmasıyla beraber üstüne üstlük FPS artışı yaşarsınız. Bu yazımızda siz değerli kullanıcılarımız için CSGO FPS yükselten hile hakkında bilgiler vereceğiz. Hadi başlayalım!

CSGO FPS Nedir

FPS kelimesinin açılımı Frame per second. Frame per second cümlesinin Türkçesi saniyede ki kare sayısıdır. FPS değeriniz yani saniyede ki kare sayınız ne kadar yüksek olursa oyununuz o kadar akıcı olur. FPS değeri yüksek oyuncular oyundan hem daha çok zevk alır hem de düşük FPS değerine sahip oyunculara nazaran daha avantajlı olur. Bu nedenden ötürü kullanılan hile yazılımının FPS değerimizi düşürmemesi gerekmektedir.

CSGO FPS Nedir

CSGO FPS Yükselten Hile

Birçok CSGO hile yazılımı ne yazık ki oyuncuların FPS değerlerini düşürmektedir. Hal böyle olunca da oyun zevki denilen etken ne yazık ki yok olmaktadır. Moxef Premium diğer hilelere nazaran FPS değerinizi düşürmez tam tersi yükseltir. Moxef Premium CSGO hilemizin içinde bulunan “FPS+” özelliği sayesinde kullanıcılarımızın FPS değerleri haritaya bağlı olarak +30, +70 arasında bir artış yaşar. Bu özellik oyun içinde sizin FPS değerinizi etkileyen gereksiz şeyleri kaldırır. Örnek olarak gökyüzünü tamamen kaldırır ve onun yerine açık bir gökyüzü rengi koyar. Bu sayede FPS değeriniz yükselir. Oyun içinde bulunan kaplamalar, dokular üzerinde ufak değişiklikler yapılarak FPS değeriniz arttırılır. “FPS+” özelliği bunun gibi çeşitli düzenlemeler ve değişiklikler yaparak FPS değerinizi ciddi oranda yükseltir.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO FPS yükselten hile ve CSGO FPS nedir konuları hakkında bilgiler verdik. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler.

Bir cevap yazın