MOXEF

CSGO Görünmezlik Kodu

CSGO Görünmezlik Kodu

Arkadaşlarınızla CSGO oynarken onlara ufak bir şaka yapmak ister misiniz? Kim istemez ki! Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO görünmezlik kodu paylaşacağız. Bu görünmezlik kodu sayesinde görünmez olabilir ve arkadaşlarınızı alt edebilirsiniz. Siz onları görebileceksiniz ama onlar sizi görmeyecek! Eğer arkadaşlarınıza ufak bir şaka yaparak onları çıldırtmak isterseniz bu kodu mutlaka uygulamalısınız! Peki CSGO görünmezlik kodu nasıl uygulanır? Birazdan bunu size detaylı bir şekilde anlatacağız. Hadi başlayalım!

CSGO Görünmezlik Kodu

Görünmezlik kodunu sadece kendi oluşturduğunuz sunucularda aktif edebilirsiniz. CSGO’nun resmi sunucularında yani rekabetçi ve basit eğlence gibi sunucularda ne yazık ki bu kod hiçbir işe yaramaz. Kendi oluşturduğunuz sunucuda bu kodun işe yaraması için öncelikle sunucunuzda hilelere izin vermelisiniz. Eğer hilelere izin vermezseniz kodu yazdığınızda hiçbir şey olmayacaktır. Sunucunuzda hilelere izin verebilmek için geliştirici konsoluna aşağıda ki kodu yazınız.

sv_cheats 1

Bu kodu yazdıktan sonra artık sunucunuzda hilelere izin vermiş olursunuz. “1” sayısını “0” ile değiştirirseniz sunucunuzda hileleri tekrardan pasif konuma getirmiş olursunuz.

Sunucumuzda hilelere izin verdikten sonra yapmamız gereken tek bir şey kalıyor. O da görünmezlik kodunu geliştirici konsola yazmak.

amx_glow2 nick 0 0 0 0 0

Bu kodu geliştirici konsola yazdığınız takdirde görünmez olursunuz. Hiçbir oyuncu sizi göremeyecek ama siz onları kolaylıkla görebileceksiniz. Bu sayede arkadaşlarınıza ufak bir şaka yaparak onları sinir edebilirsiniz. Size iyi eğlenceler!

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “CSGO Görünmezlik Kodu” konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın