MOXEF

CSGO Hakkında Az Bilinen 3 Bilgi

CSGO Hakkında Az Bilinen 3 Bilgi

Counter Strike: Global Offensive yani CSGO, Valve tarafından 2012 yılında geliştirilmiş çevrim içi birinci şahıs nişancı oyunudur.  İlk piyasaya sürülme tarihinden yani 2012 yılından bu yana CSGO oyununun kitlesi geçtiğimiz her gün büyümektedir. Geçtiğimiz aylarda eş zamanlı bir milyon oyuncuya erişerek kendi rekorlarını kırmışlardır.  Biz bu yazımızda CSGO hakkında az bilinen 3 bilgiyi sizler için paylaşacağız. Hadi başlayalım!

Skin Güncellemesi

CSGO oyununda oyuncular tarafından şüphesiz en fazla ilgi gören ve sevilen özelliklerden bir tanesidir skin özelliği. Oyuncuların çoğu skin özelliğinin oyunun ilk çıktığı günden beri olan bir özellik olarak bilmektedir. Ne yazık ki böyle değil. CSGO oyunu çıktıktan bir yıl sonra skin özelliği gelmiştir. CSGO skin özelliği 14 Ağustos 2013 tarihinde oyuna eklenmiştir.

Silah Değiştirme Sesi

Bu olayı çoğunlukla sesimizi belli etmek istediğimiz zamanlarda yaşarız. Bildiğiniz üzere silah değiştirirken ses çıkmaktadır. Bu çıkan sesi bir tek biz duyabiliriz. Diğer oyunculara bu ses yansıtılmaz. Yani 1v1 kaldığınızda istediğiniz gibi silahınızı değiştirebilirsiniz, rakibiniz bu sesi duyup sizin yerinizi anlayamaz. Bunu birçok oyuncu yeni öğrenmiş olabilir, unutmayın bilmemek değil öğrenmemek ayıptır!

İlk CSGO Kasası Ve Skinleri

CSGO oyununa skin özelliği eklendikten sonra ilk kasa ve skinleri birçok oyuncu bilmez. Oyuna eklenen ilk kasanın ismi “CSGO Kasası”. Oyuna eklenen ilk kırmızı skin “AWP | Lightning Strike”, oyuna eklenen ilk mavi skin ise “MP7 | Skulls”. Bu skinler CSGO için çok önemli bir yerdedir. Adı üstünde “ilk”, ilkler her zaman özeldir.

CSGO oyununda bilinmeyen binlerce şey mevcut. Bu listemizde oyuncular tarafından çoğunlukla bilinmeyenler hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Özellikle silah değiştirme sesini bilmeyen birçok oyuncu sırf yerini belli etmemek adına silahını bile değiştirmeye korkuyordu. Bu bilgi sayesinde artık silahınızı gönül rahatlığı ile değiştirebileceksiniz

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO hakkında az bilinen 3 bilgi konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın