MOXEF

CSGO Hangi Ülkenin

CSGO Hangi Ülkenin

CSGO oyunu 2012 yılında Valve tarafından geliştirilmiş ve aynı zamanda piyasaya sürülmüş FPS türünde bir aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk yıl olan 2012 yılından beri şiddetli bir şekilde büyüyen CSGO oyunu 2020 yılında kendi aktif oyuncu rekorunu kırmayı başardı. Bu rekor tam tamına 1 milyon 200 bin aktif oyuncudan ibarettir. Yeryüzünde aktif bir şekilde oynanan oyunlar arasında yer almaktadır. Belki de en aktif şekilde oynanan oyunların başında geliyordur. CSGO oyununu her 10 insandan 6’sı mutlaka duymuştur veya biliyordur. CSGO oyunu gerçekten günümüzde “Efsane” olarak nitelendirilen nadir oyunlardandır. Valve bile bir daha böyle bir oyun yapamaz. Bu kadar başarılı bir oyun hangi ülkeye ait hiç merak ettiniz mi? Birazdan CSGO hangi ülkeye ait bu sorunun cevabını sizlerle paylaşacağız. Hadi, “CSGO Hangi Ülkenin” konumuza başlayalım!

CSGO Hangi Ülkenin

CSGO aslında birçok insanında tahmin edeceği üzere Amerika Birleşik Devletleri’nindir. CSGO oyununu yapan ve sahibi olan Valve, Amerika’da kurulmuş bir oyun şirketidir ve günümüzde hala Amerika’da hizmet vermektedir. Bu durumda otomatik olarak CSGO oyununu Amerika’nın yapmaktadır.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO oyununun hangi ülkeye ait olduğunu açıkladık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın