MOXEF

CSGO Hile Açma

CSGO Hile Açma

CSGO hile açma işlemi için ilk öncelikle elinizde bir adet hile bulunması gerekiyor. Unutmayın, hile açmak sizi oyundan kalıcı olarak yasaklatabilir ama eğer bir MOXEF PREMIUM kullanıcısıysanız bu konuda herhangi bir endişeniz olmasın. Kullanıcılarımızın güvenliği için özel olarak geliştirdiğimiz koruma yöntemleri sayesinde ban riskini tamamen ortadan kaldırıyoruz. Peki eğer elinizde Moxef Premium CSGO hilesi varsa bunu nasıl açabilirsiniz? Bu işlem çok kolay ve zahmetsizdir. Hadi gelin CSGO  hile açma işlemini detaylı bir şekilde anlatalım.

CSGO Hile Açma

Moxef Premium CSGO hilesini kullanabilmek yani açabilmek için ilk öncelikle satın almış olmanız gerek. Satın almak için ana sayfada bulunan paketlerden kendi bütçenize uygun olanını seçin ve ödeme yaparak Moxef Premium CSGO hilesini satın alın.

Ürününüzü satın aldıktan sonra hesabım kısmında bulunan indirmeler sekmesinden hilenizi indirebilirsiniz. İndirdiğiniz Moxef Premium CSGO hilesinin kurulum sihirbazını çalıştırın ve basit bir şekilde hileyi bilgisayarınıza kurun.

Hileyi bilgisayarınıza kurduktan sonra “Moxef” uygulamasına giriş yapın ve “Enjektörü Onayla” butonuna basın. Enjektörünüz onaylandıktan sonra CSGO oyununa giriş yapın.

Kullanıcı adı ve şifreyi başarılı şekilde gerçekleştirdikten sonra “Enjektörü Onayla” düğmesine basın. Eğer başarılı lisanslama gerçekleşirse “Enjektörü Başlat” düğmesi aktif olacaktır. Tek yapmanız gereken düğmeye basmak olacaktır.

Uyarı sesi geldikten sonra oyuna giriş yapın ve “INS” veya “HOME” tuşuna basın. Tebrikler CSGO oyununda Moxef Premium CSGO hilesini açmaya başardınız. Karşınıza gelen hile menüsünde kendi isteklerinize göre ayarlamalar yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın