MOXEF

CSGO Hile İsimleri

CSGO Hile İsimleri

CSGO günümüzün en çok tercih edilen oyunları arasında yer alıyor. Belki en başında bile olabilir. Bu kadar fazla oynanan ve rekabet ortamının en üst seviyede olduğu bir oyunda tabii ki de birçok hile çeşidi mevcut. Moxef Premium Türkiye’nin en çok özellik barındıran hilesidir.  Bu yazımız da csgo hile isimleri hakkında detaylı bir bilgilendirme yapacağız.

CSGO Wallhack Hilesi

CSGO wallhack hilesi en çok tercih edilen özelliklerdendir. Wallhack hilesinin amacı rakiplerinizi nesnelerin arkasından görmenizi sağlamasıdır. Bu şekilde rakibinizden çok daha avantajlı bir duruma gelirsiniz ve rakibinizi kolaylıkla alt edebilirsiniz. CSGO wallhack hilesinde bir çok modül vardır. Bunların en çok bilinenleri glow ve chams modülleridir.

CSGO Aimbot Hilesi;

CSGO aimbot hilesi, hile kullanan bütün oyuncuların kullandığı bir özelliktir. Aimbot özelliğinin amacı rakibinizi daha kolay vurabilmeniz için sizin aiminize müdahale etmesidir. Bu müdahale sayesinde rakiplerinizi kolaylıkla vurabilirsiniz, Moxef Premium’da bulunan legit aim bot, insan reflekslerine göre kodlanmış olduğu için vuruşlarınız hile vuruşu gibi değil sanki gerçek bir insan vuruşuymuş gibi görünür.

CSGO Triggerbot Hilesi

Trigger bot özelliğinin amacı nişangahınız (crosshair) üzerinden herhangi bir rakip geçtiği an sizin yerinize ateş etmesidir. Ateş etme gecikmesi, bölge seçimi, silah seçimi gibi birçok detaylandırma yapılabilir. Ateş etme gecikmesini 30ms olarak ayarlarsanız, rakibe 30 mili saniye sonra otomatik olarak ateş edecektir. Eğer sadece kafa bölgesini seçerseniz nişangahınız rakibin kafasındaysa otomatik olarak ateş edecektir. Onun dışında her silaha özel detaylandırma yapabilirsiniz.

Skin Changer Hilesi

Skin changer özelliği tamamen görsel bir özelliktir. CSGO oyunu üzerinde steam topluluk pazarında satılan her türlü skin, bıçak ve eldiveni ücretsiz bir şekilde kullanmanıza olanak sağlar. Ek olarak silahlarınıza isim etiketi koyabilir, stattrak değerleri ekleyebilir ve aşınma değerlerine kadar düzenleyebilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz skinleri seçerek daha zevkli bir oyun oynayabilirsiniz.

Bunnyhop Hilesi

Bunnyhop hilesi, size sınırsız zıplama hakkı tanır. Normal şartlarda boşluk tuşuna basılı tuttuğunuzda oyun içinde ki karakteriniz sadece bir kere zıplar ama bunnyhop özelliği sayesinde basılı tutarak sürekli zıplamasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sınırsız zıplama ile rekabetçi maçlarda bunnyhop yaparak diğer bütün oyunculardan daha hızlı olursunuz.

Karakter Değiştirme Hilesi

Moxef Premium olarak Türkiye’de daha önceden görülmemiş bir csgo hile özelliğine sahibiz. Karakter değiştirme. Oyuna gelen yeni güncellemeler ile artık karakter skinlerimizi değiştirebiliyoruz ama ücretli bir şekilde satın alarak değiştirebiliyoruz. Moxef Premium kullanan kullanıcılar hile üzerinde tek tık ile istediği karakter skinini kullanabilir.

Backtrack Hilesi

Backtrack özelliği rakibiniz daha önceden bulunduğu bir konuma ateş ederek ona hasar vermenize veya öldürmenize yarayan bir özelliktir. Backtrack özelliği sayesinde rakiplerinizi çok daha kolay bir şekilde vurabilirsiniz.

FPS+ Hilesi;

FPS+ özelliği sayesinde oyun içinde size özel konfigürasyonlar yapılarak FPS değerinizi en yüksek değere çıkarıyoruz. Bu şekilde daha akıcı bir oyun oynamanıza olanak sağlıyoruz.

Bu yazımızda en çok tercih edilen bazı özellikleri yani hileleri sizler için basit bir dil ile anlattık. Eğer sizde bu csgo hileleri gibi birçok özelliği sahip bir hile sahibi olmak istiyorsanız Moxef Premium CSGO hilesini tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın