MOXEF

CSGO Hile Kullanırken Bunları Yapmayın

CSGO Hile Kullanırken Bunları Yapmayın

Counter Strike: Global Offensive yani CSGO, bildiğiniz gibi CSGO oyunu için üretilmiş yüzlerce hatta binlerce hile yazılımı ve hile özelliği mevcut. Hile ile CSGO oyununu oynayan oyuncuların sayısı ise 100.000’i aşkın bir sayıdadır. CSGO hile ile oynayan oyuncuların bazıları hile ile oynamaya yeni başlamış oyunculardır. Hal böyle olunca hile kullanırken yapılmaması gereken şeyleri bilmiyorlar. Biz bu yazımızda hile ile CSGO oynamaya yeni başlamış oyunculara yapılmaması gereken şeyleri öğreteceğiz. CSGO hile kullanırken bunları yapmayın konumuza başlayalım hadi!

CSGO Hile Kullanırken Bunları Yapmayın

2 Level Olana Kadar Hile Kullanmayın

Hile kullanmaya yeni başlamış oyuncuların yaptığı en büyük hatalardan bir tanesidir. Hızlıca 2 level olup rekabetçi maçlara girmeye çalışırken hile açıp herkesi öldürürler. Eğer bu davranışı yaparsanız diğer oyuncular sizi raporlayacaktır. Eğer 2 level bile olmadan çok fazla raporlanırsanız CSGO’nun gözünde “hile” durumuna düşersiniz. Ek olarak güven faktörünüz ciddi oranda düşüşe geçer. Bunun yüzünden ilk rekabetçi maçınızda karşınıza sizin gibi hile kullanan oyuncular gelebilir. Bu tarz bir durum yaşamak istemiyorsanız 2 level olana kadar hile kullanmayın!

Tek Oynamayın

Rekabetçi maçlara tek başınıza girmeyin. Takım arkadaşlarınızı tanıyın eğer imkanınız varsa sizin gibi hile kullanan diğer arkadaşlarınızla rekabetçi maçlara girmeye çalışın. Aksi takdirde hile kullandığınızı anlayan takım arkadaşlarınız sizi maçtan atabilir veya sizi oyunda sürekli engelleyerek oyun oynamanızı engelleyebilirler. Bu tarz durumları yaşamamak için tanıdığınız insanlar ile rekabetçi maçlara girmeye çalışın. Eğer imkanınız var ise sizin gibi hile kullanan insanları tercih edin.

Bunnyhop Özelliği Abartmayın

CSGO hile kullanmaya yeni başlamış birçok oyuncu bunnyhop özelliğini yanlışlıkla da olsa abartır. Bunnyhop özelliğini gereğinden çok daha fazla kullanırsanız ne yazık ki diğer oyuncular tarafından çok fazla raporlanabilirsiniz. Unutmayın raporlanmak güven faktörünüzü olumsuz yönde etkiler.

Duvarları İzlemeyin

Eğer herhangi bir wallhack özelliğini kullanıyorsanız rakip oyuncuları duvarların arkasından izlemeyin. Yani rakip oyuncunun orada olduğunu bilmenize rağmen sanki bilmiyormuş gibi davranın. Duvarların arkasından ateş etmeyin. Bu tarz davranışlar raporlanmanıza neden olur.

Durup Dururken Spin Bot (Mevlana) Açmayın

Eğer karşınızda spin bot yani Mevlana hilesini kullanan bir oyuncu yoksa sizinde açmanıza gerek yoktur. Bu tarz bir hile açarsanız karşı takım hatta belki kendi takımınız bile sizi raporlayabilir. Eğer karşınızda spin bot kullanan biri varsa sizde açabilirsiniz.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO hile kullanırken bunları yapmayın konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın