MOXEF

CSGO Hitsound Nedir

CSGO Hitsound Nedir

CSGO oyunu birçok insanında bildiği üzere 2012 yılında Valve tarafından piyasaya sürülmüş bir FPS oyunudur. Dünya tarihinin en başarılı ve en çok oynanan oyun serisidir. Günümüzde bile kendi rekorunu kırmaya devam etmektedir. Geçtiğimiz aylarda bir milyon aktif oyuncu barajını geçerek kendi rekorunu bir kez daha kırmıştır. Hal böyle olunca bu kadar popüler bir oyun için üretilmiş tonla hile yazılımı ve hile özelliği mevcuttur. Bu özelliklerin sayısı 300’den fazla olduğu için insanların birçoğu bu özelliklerin çoğunu ne yazık ki bilmiyor. Bugün çok fazla bilinmeyen ama çok fazla işe yarayan bir özellik olan CSGO hitsound özelliğini anlatacağız. Bu yazının sonunda CSGO hitsound nedir çok iyi öğrenmiş olacaksınız. Hadi başlayalım!

CSGO Hitsound Nedir

CSGO hitsound özelliği adından da anlaşılacağı üzere hasar sesi demektir. Bu özellik sayesinde rakibe hasar verdiğinizde ses çalar. Bu özellik düşmana ne kadar hasar verdiğiniz anlayabilmeniz için oldukça önemli bir özelliktir. Bazı oyuncular bu özelliği sadece keyif amaçlı kullanmaktadır. Hasar verdiğinizde çıkan sesleri istediğiniz gibi ayarlayabildiğiniz için bazı oyuncular duymaktan keyif aldıkları sesleri ayarlamaktadır. Bu özellik dediğimiz gibi çok önemli bir özelliktir. Her CSGO hile yazılımında mutlaka olması gereken bir özelliktir. Wallhack hilesi kullanmayan oyuncuların çok daha fazla işine yaramaktadır. Sis bombasına ateş ederek ses çalan noktaya sürekli atış yapabilir ve bu sayede CSGO hile kullandığını belli etmeden rakibi kolaylıkla öldürebilir.

Eğer sizde CSGO hitsound özelliği ve ek olarak 300’den fazla özelliğe sahip bir CSGO hile özelliği isterseniz Moxef Premium’u tercih edebilirsiniz. Moxef Premium içerdiği 300’den fazla özellik ile sizi oyunun kralı yapıyor. Üstelik %100 VAC BAN koruması sağlayan tek hile yazılımıdır. CSGO hile satın al için tıklayınız!

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “CSGO Hitsound Nedir“ sorusunu detaylı bir şekilde cevaplandırdık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın