MOXEF

CSGO Hız Hilesi

CSGO Hız Hilesi

CSGO oyunu 21 Ağustos 2012 yılında Valve tarafından piyasaya sürülmüş bir FPS oyunudur. CSGO oyunu ilk çıktığı yıldan beri birçok üçüncü parti hile yazılımı ve özelliği üretilmiştir. Bu üçüncü parti hile yazılımlarına ve özelliklerinin dışında CSGO oyununun oyuncularına izin verdiği bazı hileler mevcuttur. Bu hileleri tabii ki de resmi sunucularda kullanamazsınız, kendi oluşturduğunuz yani yetkili kişinin siz olduğu sunucularda kullanabilirsiniz. Bu hile özellikleri saymakla bitmeyeceği için bugün sizlere oyuncular tarafından en çok aranan ve merak edilen özellik olan CSGO hız hilesi özelliğini nasıl yapabileceğiniz anlatacağız. Bu yazının sonunda CSGO hız hilesi hakkında detaylı bilgi sahibi olmuş olacaksınız. Hadi başlayalım!

CSGO Hız Hilesi

CSGO hız hilesi adından da anlaşılacağı üzere oyunda ki hızınızı yükseltmenize yarar. Bu özellik gerçekten arkadaşlarınız ile oynarken oyuna çok fazla eğlence katabilir. Eğer CSGO oynarken farklılık arıyorsanız bu CSGO hile tam size göre! Peki CSGO hız hilesi nasıl yapılır? Hadi bunu anlatmaya geçelim.

  • Geliştirici konsolu açıyoruz ve sunucumuzda CSGO hilelere izin veriyoruz. İzin vermek için şu kodu yazmanız yeterlidir. “sv_cheats 1”
  • CSGO hız hilesi için yazacağımız komut budur. “host_timescale”
  • Kodun kullanımı ise şu şekildedir. Eğer kodun sonuna “1” getirseniz oyun hızınız normal hızda olur. Eğer “2” getirseniz oyununuz normalden iki kat daha hızlı olur. Eğer “0.9” yazarsanız oyununuz yavaşlar.

Evet bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO hız hilesi hakkında detaylı bilgiler verdik. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden sorabilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın