MOXEF

CSGO HUD Açma ve Kapatma

CSGO HUD Açma ve Kapatma

CSGO oyunu 2012 yılında Valve tarafından geliştirilmiş ve piyasaya sürülmüş bir FPS oyunudur. Birçok oyunda olduğu gibi CSGO oyununda da HUD mevcuttur. Peki HUD tam olarak nedir? İlk önce bunu açıklayalım. HUD bir şeffaf bilgi ekranıdır. CSGO oynarken ekranınızda bulunan, can, zırh, mermi, silah, radar bilgilerinin hepsine HUD denir. Bu sayede oyunu daha rahat kontrol edebilirsiniz, HUD gerçekten çok ama çok önemli bir etkendir. Biz bu yazımızda CSGO HUD açma ve kapatma işlemini sizler için detaylı bir şekilde anlatacağız. Hadi başlayalım!

CSGO HUD Açma

CSGO HUD özelliğini yanlışlıkla kapatmış olabilirsiniz, merak etmeyin CSGO HUD açma gerçekten çok ama çok kolay bir işlemdir. CSGO HUD açma için geliştirici konsola sadece bir adet kod girmeniz yeterlidir. Size vereceğimiz bu kod sayesinde CSGO HUD açma işlemini başarılı bir şekilde yapabileceksiniz.

cl_drawhud 1 – CSGO HUD Açma Kodu

CSGO HUD Kapatma

CSGO HUD özelliğini birçok sebepten ötürü kapatmak istiyor olabilirsiniz. Bizim size önerimiz rekabetçi maçlarda kapatmamanız yönünde olacaktır. Eğer HUD kapalı bir şekilde oynarsanız büyük ihtimalle o maçı kaybeden takım siz olacaksınız. CSGO HUD kapatma işlemi gerçekten, CSGO HUD açma işlemi kadar basit bir işlemdir. CSGO HUD kapatma için bize sadece bir adet kod yeterli olacaktır.

cl_drawhud 0 – CSGO HUD Kapatma Kodu

Evet bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “CSGO HUD Açma ve Kapatma” konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın