MOXEF

CSGO HvH Nedir

CSGO HvH Nedir

Counter Strike: Global Offensive yani CSGO oyunu 21 Ağustos 2012 tarihinde Valve tarafından piyasaya sürülmüş birinci şahıs nişancı türünde bir FPS oyunudur. Kullanmış olduğu oyun motoru Valve’ye ait olan “Source” adına sahip oyun motorudur. Valve birçok oyununu bu oyun motoru aracılığı ile yapmıştır. CSGO oyunu Microsoft Windows, Mac OS, PlayStation 3, Linux, Xbox 360 gibi platformlarda uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. CSGO oyunu en popüler oyunlar arasında ilk üçte yer almaktadır. Geçtiğimiz aylarda bir milyon aktif oyuncu barajını aşarak kendi rekorunu kırmayı başarmıştır. Her oyunda olduğu gibi CSGO oyununda birçok hile yazılımı ve hile özelliği mevcuttur. Bu hile özellikleri 300’den fazla olduğu için birçok insan bunların çoğunu ne yazık ki bilmiyor. Bu kadar çok hile yazılımının ve özelliğinin olduğu bir oyunda da bir o kadar CSGO hile terimi mevcut. Bu terimlerden en yaygını “HvH” terimidir. Daha önceden hile kullanmış oyuncular bu terimi bir kez de olsa duymuş olabilir ama genellikle birçok insan bu terimin ne olduğunu bilmiyor. Biz bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO HvH nedir sorunu cevaplayacağız. Hadi başlayalım!

CSGO HvH Nedir

CSGO HvH hile terimi, yabancı bir terimdir. İnsanlarımızın çoğunun bilmeme sebebi yabancı bir terim olmasıdır. HvH terimi tamamen CSGO hile ile alakalı bir terimdir. Peki CSGO HvH nedir?

Hack vs Hack – HvH

Türkçesi “Hile vs Hile” demektir. Yani iki CSGO hile birbirine karşı savaşıyorsa bu duruma “HvH” denir. Bu terimi çoğunlukla karşı takımda biri hile kullanıyorsa ona karşı kullanılmaktadır. Sohbet bölümüne “HvH” yazılır ve eğer hile açarsan bende hile açarım ve iki hile birbirimizle savaşırız denmek için kullanılır. Çoğunlukla bu nedenden ötürü bu terim kullanılmaktadır. Tabii ki çeşitli farklı kullanım alanları olabilir ama dediğimiz gibi çoğunlukla bu nedenle kullanılmaktadır.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “CSGO HvH Nedir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın