MOXEF

CSGO İngilizce Yapma

CSGO İngilizce Yapma

CSGO oyunu tam olarak 22 adet dil seçeneğini oyunculara sunmaktadır. Bunların arasında tabii ki de Türkçe ve İngilizce de mevcut. Eğer Steam uygulamasını Türkçe kullanıyorsanız, oynamış olduğunuz oyunlarda Türkçe dil desteği varsa otomatik olarak Türkçe başlatılır. CSGO oyununda ayarlar sekmesinden oyun dilini değiştirmeniz ne yazık ki mümkün değil. Biz bu yazımızda siz değerli okurlarımız için, Steam uygulamasının dilini değiştirmeden, CSGO oyununu İngilizce yapmayı öğreteceğiz.

CSGO İngilizce Yapma

İlk adım olarak Steam uygulamasını açıyoruz ve üst tarafta bulunan “Kütüphane” bölümüne giriş yapıyoruz. Ardından CSGO oyununa sağ tıklayıp “Özellikler” seçeneğine tıklıyoruz, karşımıza çıkan yerde bulunan “Başlatma seçeneklerini ayarla…” butonunu buluyoruz ve tıklıyoruz. Karşımıza çıkan ekrana şu kodu yazıyoruz:

-language english

Kodumuzu yazdıktan sonra “Tamam” butonuna basıyoruz. Tebrikler, artık CSGO oyununuz İngilizce dilinde başlatılacaktır.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO oyununu İngilizce yapmayı öğrettik. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtmeyi unutmayın. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler.

Bir cevap yazın