MOXEF

CSGO İsim Değiştirme

CSGO İsim Değiştirme

CSGO isim değiştirme işlemi birçok oyuncu tarafından zor bilinen bir işlemdir. CSGO isim değiştirme sanılanın aksine çok ama çok kolay bir işlemdir. CSGO isim değiştirme işlemini birkaç tıklama ile ortalama 15 – 20 saniye içinde yapabiliyoruz. Dediğimiz gibi gerçekten çok kolay bir işlem. Eğer oyuna yeni başlamış bir oyuncuysanız bu işlemi bilmiyor olmanız gayet normal. Oyuna yeni başlamış oyuncuların CSGO isimleri genellikle Steam’e giriş yaparken kullandıkları kullanıcı adları olur. Biz bugün sizler için CSGO isim değiştirme işlemini detaylı bir şekilde bütün incelikleri ile anlatacağız. Bu yazımızın sonunda CSGO isminizi dilediğiniz gibi değiştirebileceksiniz. Hadi CSGO isim değiştirme işlemine geçelim!

CSGO İsim Değiştirme

CSGO ismi denilen bir şey yoktur. CSGO oyununda görünen isminiz, Steam profil isminizdir. Bu nedenle biz Steam profil ismimizi değiştirmeliyiz. Bu işlemde çok kolay bir işlemdir. Altta ki adımları takip ederek Steam profil isminizi yani CSGO isminizi kolay ve zahmetsiz bir şekilde değiştirebilirsiniz.

  • Steam profil sayfanıza giriş yapınız.
  • Sağ üst tarafta bulunan “Profili Düzenle” butonuna tıklayınız.
  • Steam’in sizi yönlendirdiği sayfada bulunan “Profil Adı” bölümüne tıklayınız.
  • Bu bölüme CSGO, Steam ve diğer bütün oyunlarda görünecek olan isminizi yazınız.
  • Sayfanın en altında bulunan “Kaydet” butonuna basınız.

Tebrikler! CSGO isim değiştirme işlemini başarılı bir şekilde uyguladınız. Artık CSGO, Steam ve diğer bütün oyunlarda sizin belirlediğiniz isim olacak. İsminizi dilediğiniz zaman aynı işlemleri yaparak değiştirebilirsiniz.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO isim değiştirme işlemini detaylı bir şekilde anlattık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın