MOXEF

CSGO Isınma Bitirme Kodu

CSGO Isınma Bitirme Kodu

Kendi oluşturduğunuz bir sunucuda antrenman yapmak isterken ısınmaya denk gelmiş olabilirsiniz. Bildiğiniz üzere ısınma yaklaşık olarak 2 ile 3 dakika civarında sürmektedir. Kendi oluşturduğunuz sunucuda antrenman yaparken veya arkadaşlarınızla kapışırken bu ısınma süresi gerçekten insanın canını bir hayli sıkabiliyor. Size iyi bir haberimiz var, ısınma süresini sadece tek bir kod ile bitirebilirsiniz. Haydi, CSGO ısınma bitirme kodu konumuza başlayalım!

CSGO Isınma Bitirme Kodu

CSGO ısınma bitirme dediğimiz gibi tek bir kod ile yapabileceğimiz basit bir işlemdir. Bu kodu yazabilmemiz için ilk önce geliştirici konsolu açmamız gerekmektedir. Geliştirici konsolu açabilmemiz için “ESC” tuşunun altında bulunan tuşa basmamız yeterlidir. Geliştirici konsolu açtıktan sonra birazdan sizinle paylaşacağımız kodu konsola yazın ve “Enter” tuşuna basın. Bu işlemleri yaptıktan sonra CSGO ısınma bitirme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız.

mp_warmup_end – CSGO Isınma Bitirme Kodu

Evet bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “CSGO Isınma Bitirme Kodu” konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın