MOXEF

CSGO İzleyici Listesi Hilesi

CSGO İzleyici Listesi Hilesi

Counter Strike: Global Offensive yani CSGO, 2012 yılında Valve tarafından piyasa sürülmüş bir FPS oyunudur. Piyasaya ilk sürüldüğü tarihten beri CSGO oyunu için çeşitli hile yazılımları ve özellikleri üretilmiştir. CSGO izleyici listesi hilesi ise oyuncular tarafından o kadar da çok bilinen ve tercih edinen bir hile değildir. Bu özelliğin popüler olmamasının ana sebeplerinde biri ise hile yazılımlarında çok fazla bulunmamasıdır. Oyuncuların kullandığı hile yazılımlarının çoğunda bu özelliğin bulunmaması, özelliğin bu kadar popüler olmamasının başlıca sebeplerinden bir tanesidir. Moxef Premium CSGO hile yazılımında bu özellik yani CSGO izleyici listesi hilesi mevcuttur. Birçok oyuncu bu özelliği gereksiz ve işe yaramaz bir özellik olarak görmektedir. Biz bu yazımızda bu özelliğin kullanım alanlarını ve nasıl işe yaradığını sizlere detaylı bir şekilde anlatacağız. Hadi başlayalım.

CSGO İzleyici Listesi
Seni İzleyenler: Wolf, Stone (Temsili)

CSGO İzleyici Listesi Hilesi

Bu özellik isminden de anlayacağınız üzere sizi izleyen diğer oyuncuları liste şeklinde size gösterir. Takımınızda ki oyuncuları, karşı takımda sizi izleyen, GOTV dâhil sizi izleyen herkesin oyun içinde ki adını detaylı bir şekilde size gösterir. Üstüne üstlük siz ölüp başkasını izlediğinizde sizle birlikte o oyuncuyu izleyen diğer oyuncuları da gösterir. Bu özellik bu işe yaramaktadır. Peki bu özelliği neden kullanmalıyız? Hadi gelin bunu anlatmaya geçelim.

Örnek verecek olursa bir topluluk sunucusunda CSGO hile ile oynuyorsunuz. CSGO hilesi ile çok iyi oynadığınız için diğer oyuncular sizin hile olduğunuzdan şüpheleniyor. Ardından sizi sunucunun adminine yani yetkilisine şikâyet ediyor. Bu tarz durumlarda çoğunlukla sunucu yetkilisi sizi izler ve eğer hile kullandığınız kanaatine varırsa sizi sunucudan yasaklar. CSGO izleyici listesi hilesi işte tamda burada devreye giriyor. Sunucu yetkilisi sizi izlediğinde normal oynayışınızdan daha kötü oynayarak onu kolaylıkla kandırabilirsiniz. Bu sayede sunucudan yasaklanmadan CSGO hileniz ile rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Bu durum CSGO’nun resmi oyun modlarında da geçerli. Başka oyuncular sizi izlerken daha kötü oynayarak sizi raporlamalarını engelleyebilirsiniz.

Eğer sizde CSGO izleyici listesi hilesine sahip bir CSGO hile yazılımına sahip olmak isterseniz Moxef Premium’u tercih edebilirsiniz. İzleyici listesi dâhil 300’den fazla CSGO hile özelliğine tek tıklama ile kolaylıkla erişebilirsiniz. Moxef Premium CSGO hilesini satın almak için tıklayın!

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO izleyici listesi hilesi konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın