MOXEF

CSGO Jeton Nasıl Kazanılır

CSGO Jeton Nasıl Kazanılır

CSGO oyununda bulunan rozetler ve jetonlar tamamen görsellikten ibarettir. Oyun içinde oyuncuya herhangi bir avantaj sağlamaz. Bazı oyuncular rozet ve jetonları gereksiz bulurken bazı oyuncularda gerekli buluyor. Bu yazımızda sizlere rozet ve jetonların ne olduklarını ve nasıl bu rozetleri ve jetonları kazanabileceğinizi anlatacağız.

CSGO Jeton Nasıl Kazanılır

  • 5 Yıllık Tecrübe Jetonu

Bu jetonu kazanabilmek için Counter Strike oyun serisinden herhangi bir oyuna 5 yıl boyunca sahip olmanız gerekiyor. Eğer bu şartı gerçekleştiriyorsanız Counter Strike:Global Offensive oyununa giriş yaptığınız an otomatik olarak 5 yıllık tecrübe jetonu kazanırsınız.

  • 10 Yıllık Tecrübe Jetonu

Bu jetonu kazanabilmek için Counter Strike oyun serisinden herhangi bir oyuna 10 yıl boyunca sahip olmanız gerekiyor. Eğer bu şartı gerçekleştiriyorsanız Counter Strike:Global Offensive oyununa giriş yaptığınız an otomatik olarak 10 yıllık tecrübe jetonu kazanırsınız.

  • İntikam Operasyonu Jetonu

2013 yılında oyuna eklenmiş olan İntikam Operasyonuna katılmış oyunculara verilen jetondur. Bronz, gümüş ve altın olmak üzere üçe ayrılır.

  • Bravo Operasyonu Jetonu

Bu jeton 5 Şubat 2014 tarihine kadar yapılan Bravo Operasyonuna aittir.  Bronz, gümüş ve altın olmak üzere üçe ayrılır.

  • Anka Operasyonu Jetonu

Bu jeton 11 Haziran 2014 tarihine kadar yapılan Anka Operasyonuna aittir. Bronz, gümüş ve altın olmak üzere üçe ayrılır.

  • Öncü Operasyonu Jetonu

Bu jeton 16 Şubat 2015 tarihine kadar yapılan Öncü Operasyonuna aittir. Bronz, gümüş ve altın olmak üzere üçe ayrılır.

  • Kan Tazısı Operasyonu Jetonu

Bu jeton 30 Ekim 2015 tarihine kadar yapılan Kan Tazısı Operasyonuna aittir. Bronz, gümüş ve altın olmak üzere üçe ayrılır.

  • Hydra Operasyonu Jetonu

Bu jeton 2017 yılında gerçekleşmiş olan Hydra Operasyonuna aittir. Bronz, gümüş, altın ve elmas olmak üzere dörde ayrılır.

Eğer sizde bu jetonları kazanmak istiyorsanız, oyuna yeni gelen bu operasyonlara katılarak kazanabilirsiniz. Unutmayın jetonlar satın alınamaz, pazarlanamaz, ve takas edilemezlerdir.

Bir cevap yazın