MOXEF

CSGO Kan Silme Kodu

CSGO Kan Silme Kodu

CSGO kan silme kodu, oyuncular tarafından en fazla aranan kodlar arasında belki ilk sırada olabilir. Oyun içinde bulunan bu görsel efekt, oyunun akışını bazı durumlarda büyük ölçüde değiştirebiliyor. Örnek verecek olursak, kan efektinin olduğu bir duvarın önünde ki bir düşmanı ayırt etmek zorlaşır, düşmanı ayırt etmek için fazladan harcayacağımız bu zaman bizi düşmana karşı avantajsız bir duruma sokar. Bu tarz durumların yaşanmaması için CSGO, oyuna kan silme kodunu eklemiştir. Bu yazımızda CSGO kan silme kodunu siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız.

CSGO Kan Silme Kodu

CSGO kan silme kodu, aslında sadece kan izlerini değil, mermi izlerini de siler. Bu şekilde az da olsa FPS artışı yaşayabilirsiniz. Hadi gelin CSGO kan silme koduna geçelim.

bind shift “+speed; r_cleardecals”

Bu kodu geliştirici konsola yazdığınızda, klavyenizde bulunan shift tuşuna basarak kan ve mermi izlerini silebilirsiniz. Shift tuşuna atama sebebimiz daha kolay erişmeniz içindir.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO kan silme kodunu paylaştık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler.

Bir cevap yazın