MOXEF

CSGO Kasa Açma

CSGO Kasa Açma

Counter Strike: Global Offensive, yani CSGO oyununda her gün yüzlerce hatta belki binlerce kasa açılıyor. Bu kasalardan çoğunlukla ucuz skinlerde çıksa bazı şanslı kişilere binlerce lira değerinde skinde çıkabiliyor. Bu olay aslında tamamıyla şans. Bazen 100 tane kasa açan bir kişiye güzel bir skin bile çıkmazken, sadece bir tane kasa açan bir kişiye binlerce lira değerinde skin çıkabiliyor. Eğer şanslı birisi olduğunuzu düşünüyorsanız kasa açmanızı öneririz. Kim bilebilir? Belki de güzel ve pahalı bir skin sahibi olacaksınız. Biz bu yazımızda, CSGO kasa açma işlemini siz değerli okurlarımız için anlatacağız.

CSGO Kasa Açma

CSGO oyununda kasa açabilmek için bir adet kasaya ve kasa anahtarına ihtiyacımız var. Bu ürünleri Steam Topluluk pazarından kolaylıkla satın alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken önemli bir husus var. Her kasaya özel anahtar vardır. Örnek olarak Prisma kasasını sadece prisma kasası anahtarı ile açabilirsiniz. Ürünleri satın alırken buna dikkat edin. Bu ürünleri satın aldığınız an envanterinize otomatik olarak eklenecektir. CSGO oyununa giriş yaptıktan sonra almış olduğunuz anahtar ile kasanızı açabilirsiniz. Yorumlar bölümünden açtığınız kasadan hangi skinin çıktığını bizimle paylaşmayı unutmayın!

CSGO Kasa Fiyatları

CSGO kasa fiyatları her saniye değişmektedir. Ek olarak her kasa farklı bir fiyat etiketine sahiptir. CSGO kasa fiyatları hakkında detaylı ve doğru bilgi sahibi olmak için Steam topluluk pazarını kontrol etmeniz gerekmektedir. İstediğiniz kasayı arama çubuğuna yazarak fiyatı hakkında detaylı ve doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

CSGO Kasa Satma

CSGO oyununda, bazı maçların sonunda oyunculara kasa düşebiliyor. Birçok oyuncu kasaların fiyatı düşük olduğu için önemsemiyor. Oyuncuların çoğunun envanteri kasalarla dolu. Bu kasaları toplu bir şekilde sattıklarında yüzlerce lira kazanabileceklerini bilmiyorlar. Bu kasaları satmak için envanterinize giriş yaptıktan sonra satmak istediğiniz kasanın üstüne tıklayın. Ardından “Sat” tuşuna bastıktan sonra istediğiniz fiyatı yazın ve satın. Kasanızı başka bir kullanıcı satın aldığı an Steam cüzdanınıza bakiye olarak eklenecektir. Bu bakiye ile Steam üzerinden istediğiniz her şeyi satın alabilirsiniz.

CSGO Kasa Açma Oyunu

İnternet üzerinde bulunan çeşitli siteler aracılığı ile CSGO kasa açma oyunu oynayabilirsiniz. CSGO kasa açma oyunu üzerine mobil mağazalarda mobil oyunlarda mevcut. Ufak bir araştırma ile bu uygulama ve sitelere kolaylıkla erişebilirsiniz. Bu site ve uygulamalar sayesinde ücretsiz bir şekilde kasa açma oyunu oynayabilirsiniz.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO kasa açma konusu hakkında bilgiler verdik. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler.

Bir cevap yazın