MOXEF

CSGO Kick Nasıl Atılır

CSGO Kick Nasıl Atılır

CSGO oyunu Dünya’da ki en popüler ve en aktif şekilde oynanan FPS oyunlarından bir tanesidir. Bu nedenden ötürü CSGO oyununu her ülkeden, her kültürden çeşit çeşit insan oynamaktadır. Takım arkadaşlarımızı biz seçmiyor rastgele bir şekilde eşleştiriliyoruz. Bazen takım arkadaşımız oyun oynamak için değil tam tersi oyunu sabote etmek için oynuyor olabilir. Peki böyle bir durumda CSGO kick nasıl atılır? Bu işlem çok basit ve zahmetsiz bir işlemdir. Hadi gelin bu işlemi sizler için detaylı bir şekilde anlatalım.

CSGO Kick Nasıl Atılır

Eğer bir takım arkadaşınızı oyundan atmak yani kickletmek istiyorsanız yapacağımız işlemler çok ama çok basittir. Size vereceğimiz adımları takip ederek istediğiniz bir takım arkadaşınızı oyundan kickletmek için oylama başlatabilirsiniz. Eğer oylamada herkes olumlu yönde oy verirse şahıs kicklenir. Unutmayın, kicklettiğiniz şahıs yerine bir insan değil bir bot gelir. Bota da siz geçebilir ve botu kontrol edebilirsiniz. CSGO bota nasıl geçilir öğrenmek için tıklayınız!

  • ESC tuşuna basın.
  • Sol menüde bulunan tik simgesine tıklayın.
  • Oyuncu at seçeneğini seçin.
  • Oyundan kickletmek istediğiniz kişinin üstüne tıklayınız.

Tebrikler, CSGO kick nasıl atılır başarılı bir şekilde öğrendiniz. Unutmayın, sürekli bir şekilde takım arkadaşlarınızı kickletmeye çalışırsanız geçici olarak rekabetçi maçlardan uzaklaştırılırsınız. Bu tarz bir duruma düşmemek için sadece gerektiğinde kickletin.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “CSGO Kick Nasıl Atılır” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler.

Bir cevap yazın