MOXEF

CSGO Kolay Rank Atlama

CSGO Kolay Rank Atlama

CSGO oyununu oynayan birçok oyuncunun amacı iyi bir rank sahibi olmaktır. Ne yazık ki oyuncular çoğunlukla iyi ranklara sahip olamıyor, bunun birçok sebebi olabilir. Bu yazımızda kolay bir şekilde nasıl rank atlayabileceğinizi öğreteceğiz.

CSGO Kolay Rank Atlama

 • Antrenman

Profesyonel CSGO oyuncuları, günlerinin neredeyse yarısını antrenman ile geçiriyor. Kendinize antrenmanlarda hedef koyup bu hedeflerini her hafta arttırmayı deneyin. Örnek olarak, 10 dakikada 150 adet rakip öldüreceğim. Bu hedefinizi her hafta arttırmaya çalışın. Zaman geçtikçe çok daha iyi oynadığınızı göreceksiniz.

 • Takım Oyunu

CSGO oyunu bir takım oyunudur. Tek başınıza girmiş olduğunuz maçları kaybetme oranınız daha yüksektir. Kendi takımınızı kurabilir veya başka bir takıma dahil olabilirseniz girmiş olduğunuz maçları çok daha kolay kazanabilirsiniz. Unutmayın, maç kazanmak rank atlamanın ilk kuralıdır.

 • Harita Bilgisi

Oyuna girdiğiniz haritaları gerçekten iyi bilmelisiniz. Haritayı bilmek demek, A ve B bölgelerini bilmek demek değildir. Smoke bölgelerini, düşmanların nereden çıkabileceğini, nerede düşmanı bekleyebileceğinizi iyi bilmeniz gerek. Onun dışında öldüğünüzde veya düşmanı gördüğünüzde takıma bilgi yani info verebilmek için bölgelerin isimlerini iyi bilmeniz gerek.

 • İletişim

Eğer takımınızla iyi bir iletişim kurarsanız oyuna çok daha iyi hakim olursunuz. Eğer öldükten sonra bağırmaz veya küfür etmez, takımınıza bilgi verirseniz oyunu kazanma olasılığınız önemli ölçüde artacaktır.

 • Silah Bilgisi

Eğer oyundaki silahların tepmeleri hakkında iyi bir bilgi sahibi olursanız oyunun ekonomisine göre almış olduğunuz her silahta daha çok düşman öldürebilirsiniz. Tek bir silah üstünde uzman olmak size çok fazla yarar sağlamayacaktır. Bütün silahlar üstünde uzman olmaya çalışın.

 • Profesyonel Maçlar

Profesyonel oyuncular tarafından oynanan maçları izleyerek önemli bilgiler elde edebilirsiniz.

 • Ekonomi

Oyun içinde sürekli olarak takımınızın ekonomisini takip edin. Takımdan ayrı olarak oynamayın, takımınız silah alamıyorsa sizde silah almayın. Tek başınıza oyunu kazanamazsınız.

 • Zırh ve İmha Kiti

Oyun içinde zırh yani armor kullanımı çok önemlidir. Zırha sahipseniz daha zor ölecek daha fazla düşman öldürebileceksinizdir. İmha kiti ile oyunu kurtarabilirsiniz. Bu iki ekipmanı almayı ihmal etmeyin.

 • Konsantrasyon

Oyunda konsantrasyon çok önemlidir, düşmanla teke tek kaldığınız maçlarda düşmanın size verdiği sesler ile yerini ayırt edip onu kolaylıkla öldürüp maçı kazandırabilirsiniz. Konsantrasyonunuzu bozan her şeyden uzak durmaya çalışın.

 • Ekipman

Eğer bütçeniz el veriyorsa iyi ekipmanlar alabilirsiniz. Unutmayın pahalı demek iyi demek değildir. Size en rahat oyun deneyimini sunacak ekipmanları tercih edin. Eğer bütçeniz el vermiyorsa üzülmenize gerek yok, ekipman her şey demek değildir.

 • Motivasyon

Eğer ısınmada düşman sizi sürekli öldürüyorsa motivasyonunuzu bozmayın. Kaybettiğinizde motivasyonunuzu bozmayın. Motivasyonunuz hep yüksek olursa maçı kazanma ihtimaliniz de o kadar yüksek olur.

 • Moxef Premium

Moxef Premium CSGO hilesini kullanarak kolay ve zahmetsiz bir şekilde rank atlayabilirsiniz. İçerdiği 250’den fazla özellik ile oyunun hakimi olabilir, rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Vermiş olduğumuz bilgiler ile CSGO oyununda kolay bir şekilde rank atlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın