MOXEF

CSGO Mevlana Hilesi

CSGO Mevlana Hilesi

Counter Strike: Global Offensive yani CSGO oyunu 2012 yılında Valve tarafından piyasaya sürülmüştür. Piyasaya sürüldüğü ilk günden beri CSGO için çeşitli hile özellikleri üretilmiştir. Daha önceden hiç CSGO hilesi kullanmamış oyuncuların bile bildiği bir özellik var, bu özelliğin adı spin bot diğer adıyla CSGO Mevlana hilesi. Bu özelliğin adını daha önce CSGO hilesi kullanmamış hatta CSGO bile oynamamış birçok oyuncu duymuştur. Oldukça popüler bir hile özelliğidir. Bu kadar popüler olmasının ana sebebi, Mevlana hilesini aktif ettiğimiz zaman oyun içinde bulunan karakterimiz hızlı bir şekilde döndüğü için Mevlana ile benzetilmesidir.  Bu özellik bu yönden baktığımızda komik olduğu için sosyal medyada oldukça gündem olmuştur, birçok oyuncu bu özelliği bu sayede tanımaktadır.

CSGO Mevlana Hilesi

CSGO Mevlana hilesi, kullanan oyuncu için ne kadar yararlıysa rakibi içinde o kadar sinir bozucu bir özelliktir. Mevlana hilesinin kullanım amacı düşmandan çok daha az hasar almaktır. Mevlana hilesini açtığınız an oyun içinde bulunan karakteriniz dönmeye başlar ve rakibin size sıktığı mermilerin isabet oranı ciddi şekilde düşer. Bu sayede “ölümsüz” gibi bir duruma girersiniz.

Mevlana hilesini açtığınız an ne yazık ki birçok çok fazla oyuncu tarafından raporlanırsınız. Bu sayede Overwatch sistemine düşersiniz ve bu hile de aşırı bilinir ve çok fazla belli olduğu için ne yazık ki aynı gün ya da ertesi gün oyundan kalıcı olarak yasaklanırsınız. Bu tarz özellikler “rage” özellikler olarak adlandırılmaktadır. Bu özellikleri kullandığınız taktirde elinde sonunda oyundan kalıcı olarak yasaklanırsınız.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO Mevlana hilesi konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın