MOXEF

CSGO Nasıl Anahtar Kazanılır

CSGO Nasıl Anahtar Kazanılır

CSGO oyunun da her gün oyuncular milyonlarca eşya kazanıyor. Bunların çoğu basit ve değersiz eşyalarda olsa bazen iyi sayılabilecek eşyalarda kazanabiliyorlar. Bildiğiniz gibi CSGO oyunun da kasa açarak çeşitli bıçaklar, eldivenler ve silah skinleri kazanabiliyoruz. CSGO kasalarını açabilmemiz için anahtara ihtiyacımız var. Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO nasıl anahtar kazanılır konusunu ele alacağız.

CSGO Nasıl Anahtar Kazanılır

CSGO oyununda anahtar kazanmak ne yazık ki mümkün değildir. CSGO oyununda kazanılan eşyalar arasında ne yazık ki anahtar hiçbir zaman olmamıştır ve büyük ihtimalle ileri ki zamanlarda da olmayacaktır.

CSGO oyunundan direk kasa anahtarı kazanmamız mümkün değil ama dolaylı bir şekilde kasa anahtarı kazanabiliriz. Peki bu nasıl olacak? Hadi, gelin dolaylı bir şekilde CSGO oyununda nasıl anahtar kazanabileceğinizi anlatalım.

CSGO oyununda seviye atladıkça kazanılan eşyalarınızı envanterinizde biriktirin. Ortalama 2-3 ay gibi bir süre zarfında envanterinizde ortalama 20 TL değerinde eşya olacak. Bu eşyaları Steam topluluk pazarında satarak para kazanabilir ve o parayla da istediğiniz herhangi bir anahtarı satın alabilirsiniz. Bu sayede CSGO oyunundan dolaylı bir şekilde kasa anahtarı kazanmış olursunuz.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO nasıl anahtar kazanılır konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler.

Bir cevap yazın