MOXEF

CSGO Nasıl Global Olunur

CSGO Nasıl Global Olunur

CSGO oyunu şu an en çok ve en aktif şekilde oynanan oyunlardan bir tanesi. Bildiğiniz üzere CSGO oyununda rütbe sistemi mevcut. Bu rütbe sisteminde ki en yüksek rütbe Global Elite, çoğunlukla Global diye tabir edilen rütbedir. Global rütbesine ulaşmak gerçekten çok zor ama imkansız değildir. CSGO global rütbesine ulaşmak için yapmanız gerekenleri sizlerle paylaşacağız. Hadi, CSGO nasıl global olunur konumuza başlayalım.

CSGO Nasıl Global Olunur

Nişanınızı geliştirin: Her gün istikrarlı bir şekilde en az 40 dakika olacak şekilde antrenman yapın. Bu antrenmanlar sayesinde ortalama bir veya iki ay içinde çok kolay bir şekilde rütbe atlayacağınıza emin olabilirsiniz. Bol bol antrenman yapmaya çalışın.

Haritaları tanıyın: Sadece bir haritada takılı kalmayın. Diğer bütün haritaları avucunuzun içi gibi iyi bilin. Unutmayın, haritayı bilmek demek, A noktasından B noktasına gitmek demek değildir. Bir haritayı biliyorum diyebilmek için o haritanın bölgelerini, bomba atma noktaları gibi detayları çok iyi bilmeniz gerekmektedir.

Bomba kullanmayı öğrenin: CSGO oyununda bildiğiniz gibi birçok bomba mevcut. Bu bombaların hepsi gerçekten kullanmasını bilen oyuncuya çok büyük avantaj sağlayabilir. CSGO’da bulunan bütün bombaları iyi tanıyın ve kullanmayı öğrenin. Bu size raundu hatta belki maçı bile kazandırabilir.

Profesyonelleri izleyin: Profesyonel maçları ve oyuncuları izleyin. Bu insanların neler yaptıklarını, nasıl hareket ettiklerini, uyguladıkları taktikleri öğrenmeye çalışın. Bu size büyük ölçüde bir gelişim katacaktır.

Empati kurun: CSGO oynarken empati kurmak gerçekten çok önemli bir konudur. Kendinizi mutlaka rakibinizin yerine koyun ve ona göre hareket edin. Eğer iyi empati yaparsanız rakibiniz tek bir raunt bile kazanamaz.

CSGO Kolay Yoldan Global Olma

Eğer kolay ve zahmetsiz bir şekilde global rütbesine ulaşmak istiyorsanız Moxef Premium CSGO hilesini gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz. Moxef Premium, Türkiye’nin en gelişmiş CSGO hilesidir. Tam tamına 300 adet CSGO hile özelliği içermektedir. Wallhack, aimbot, trigger bot, backtrack, skin changer gibi 300 adet özellik mevcuttur. Ek olarak %100 VAC BAN koruması sağlayan tek CSGO hile yazılımıdır. Eğer sizde VAC BAN yedirtmeyen bir CSGO hilesine sahip olmak istiyorsanız Moxef Premium’u tercih edebilirsiniz. CSGO hile satın al!

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza “CSGO Nasıl Global Olunur” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın