MOXEF

CSGO Nasıl Mute Atılır

CSGO Nasıl Mute Atılır

CSGO oyunu bildiğiniz üzere Dünya üzerinde en çok oynanan oyunlardan bir tanesidir. Her gün milyonlarca insan CSGO oyununu aktif bir şekilde oynamaktadır. Bazı insanlar CSGO’yu kazanmak için oynuyor olsada bazı oyuncular bunun tam tersi hareket edebiliyorlar. Eğer CSGO oynadıysanız takımınıza sürekli bağıran, müzik açan tipte oyuncular mutlaka gelmiştir. Bu tarz durumlarda o oyuncuları dinlemek zorunda değilsiniz. CSGO’nun bize sağladığı özelliklerden bir tanesi de karşıda ki oyuncuyu susturma yani mute’lemek özelliğidir. Peki CSGO nasıl mute atılır? Hadi gelin bu işlemi siz değerli okurlarımız için detaylı bir şekilde anlatalım.

CSGO Nasıl Mute Atılır

CSGO oyununda bir oyuncuyu mute’leme işlemi gerçekten çok basit bir işlemdir. Birkaç fare tıklaması ile uygulayabileceğimiz basitlikte bir işlemdir. Oyundayken “TAB” butonuna basılı tutun ve istatistikler menüsünü açın. Ardından mute’lemek istediğiniz oyuncuya sağ tıklayın ve hoparlör simgesine tıklayarak mute’leyin. Mute’sini kaldırmak için aynı işlemi tekrar yapabilirsiniz. Bu işlemlerden sonra artık oyuncu mikrofon bassa bile siz onu duyamazsınız.

CSGO Takım Mute Nasıl Atılır

CSGO oyununda bütün takım arkadaşlarınız tek tek mute’lemek ile uğraşmak istemiyor olabilirsiniz. CSGO bunun için basit bir kod geliştirmiştir. Birazdan vereceğimiz kodu geliştirici konsola yazarsanız bütün takım arkadaşlarınızı tek bir kod ile mute’lemiş olursunuz.

voice_enable 0

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “CSGO Nasıl Mute Atılır” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın