MOXEF

CSGO Neden İndirime Girmiyor

CSGO Neden İndirime Girmiyor

Counter Strike: Global Offensive oyunu yani CSGO 2012 yılında çıkmış bir çevrim içi birinci şahıs nişancı türünde bir FPS oyunudur. Çıktığı ilk yıllarda 24 TL’den satışa sunulmuştur. Bazı Steam indirimlerinde %50’lik bir indirim oranı ile 12 TL’ye bile satıldığı olmuştur. Şu an Steam üzerinde ücretsiz bir şekilde oyunculara sunulmaktadır. Ek olarak prime yani seçkin özelliği 77.5 TL’den satılmaktadır. Eskiden bu özellik oyunda satılmayan bir şeydi ama artık para vererek prime yani seçkin olabiliyorsunuz. Buna ek olarak ücretsiz bir şekilde hala prime yani seçkin olabilirsiniz, bu özellik oyunda hala mevcuttur. Peki CSGO neden indirime girmiyor? Birçok oyuncunun aklında bu soru var, hadi gelin bu soruyu cevaplandıralım.

CSGO Neden İndirime Girmiyor

Bir ürüne indirim yapabilmek için o ürünün satılması gerekmektedir. CSGO oyunu ücretsiz olarak sunulan bir oyundur. Bu yüzden oyuna ne yazık ki herhangi bir indirim yapılmıyor.  Dediğimiz gibi eskiden CSGO oyununa %50 gibi oranlarda indirimler oluyordu. Artık zaten ücretsiz olarak erişilebildiği için ne yazık ki bir indirim yapılmıyor.

Aklınızda şu tarz bir soru oluşmuş olabilir “Peki prime yani seçkin statüsü eklentisine indirim gelebilir mi?” Ne yazık ki günümüz yani 04.06.2020 tarihine kadar seçkin statüsüne herhangi bir indirim olmamıştır. Bu ileride de olmayacağı anlamına gelmiyor. Ama neredeyse 2 yılı aşkın bir süredir seçkin statüsünde indirim olmuyor. Çok büyük ihtimalle uzun yıllar boyunca bu tarz bir indirimle karşılaşmayacağız.  Ümitsizliğe gerek yok, belki bir sonra ki indirimde %50’lik bir indirim bile olabilir. Bu tamamıyla belirsizlikten ibaret.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO neden indirime girmiyor konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler.

Bir cevap yazın