MOXEF

CSGO Oyun Öncesi Hazırlık

CSGO Oyun Öncesi Hazırlık

Counter Strike: Global Offensive yani CSGO gibi oyunlarda önceden hazırlık yapmak çok büyük avantajlar sağlayabilir. Gelişi güzel oyun oynamak yerine önceden hazırlıklı bir şekilde oyun oynamak hem oyun kalitenizi arttırır hemde size oyunu kazandırtabilir. Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için oyun öncesi mutlaka yapmanız gereken hazırlıkları paylaşacağız. CSGO oyun öncesi hazırlık yazımıza başlayalım hadi.

CSGO Oyun Öncesi Hazırlık

CSGO oyun öncesi hazırlık yapmanın önemini zaten az önce detaylı bir şekilde açıklamıştık. Peki ne tür hazırlıklar yapmamız gerek? Hangi hazırlıklar bizi oyunda bir adım öteye taşır? Hadi gelin CSGO oyun öncesi yapmanız gereken hazırlıkları geçelim.

Temizlik

Temizlik ilk duyduğunuzda biraz absürt gelebilir ama çok önemli bir maddedir. Klavyenizi, farenizi, mouse pad’inizi ve masanızı detaylı bir şekilde temizlemeniz gerekmektedir. Daha temiz bir alanda ve ekipmanlarla oynamak size çok büyük katkı sağlayacaktır. Yağlı bir klavye, üstünde toz olan bir mouse pad ile kim oyun oynamak ister ki? O yüzden CSGO oynamadan önce detaylı bir temizlik yapmak en iyi ve en basit hazırlık yöntemidir.

Isınma

CSGO rekabetçi veya yoldaş oynamadan önce mutlaka ısınmanız gerek. Yaklaşık olarak 20 dakikalık bir ısınma sonucunda, oyuna ilk girdiğiniz oynayışınızla kıyasla yaklaşık 5 kat daha iyi oynarsınız. Eğer karşınızda ki rakip ısınmadan oyuna girmişse büyük ihtimalle maçı çok kolay ve rahat bir şekilde kazanacaksınız.

Yiyecek ve İçecek

CSGO tarzı oyunları oynarken yanınızda yiyecek ve içecek barındırmayın. Oyun oynarken bir şeyler yemek veya içmek dikkatinizi çok dağıtacağı için kendinizi oyuna veremeyebilir ve kötü oynayabilirsiniz. Bu tarz bir durum yaşamamak için oyun oynarken yiyecek ve içecek tüketmeyin.

Müzik

CSGO veya benzeri bir oyun oynarken arka planda çalan müzikler sizin dikkatinizi büyük ölçüde dağıtır. Müzik yüzünden oyunda ki sesleri de takip edemeyeceğiniz için sizi bir adım geriye atar. Bu nedenlerden dolayı oyun oynarken özellikle CSGO oynarken arka planda müzik dinlememeye önem verin.

Evet, CSGO oynamadan önce bu hazırlıkları yapmanız sizi oyunda bir adım öne taşıyacaktır. Hazırlık yapmak gerçekten oyunda çok önemli bir yere sahiptir. Hazırlık yapmadan CSGO oynamamaya çalışın.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO oyun öncesi hazırlık konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler.

Bir cevap yazın