MOXEF

CSGO Panorama Kapatma

CSGO Panorama Kapatma

Panorama, CSGO’nun arayüzüne verdiği isimdir. Bildiğiniz gibi CSGO panorama arayüzünü 2018 yılında oyuna getirmişti. Panarama arayüzü önce ki arayüze nazaran daha dinamik yani yenilikçi ve FPS yükselten bir arayüzdür. Buna rağmen oyuncuların birçoğu panorama arayüzünün FPS kaybı yaşattığını iddia ediyor ve eski arayüze geçmek istiyorlar. Biz bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO panorama kapatma özelliğini detaylı bir şekilde anlatacağız.

CSGO Panorama Kapatma

CSGO panorama kapatma 2020 yılında ne yazık ki geçersiz bir işlemdir. Panorama arayüzü oyuna geldiği ilk yıllarda kapatma işlemini yapabiliyorduk ama artık ne yazık ki böyle bir işlem yapamıyoruz. İnternet üzerinde çeşitli dosyalar, anlatımlar ve uygulamalar dolaşıyor, bunların hiçbirine inanmanızı tavsiye etmeyiz. Bunları uyguladığınızda veya indirdiğiniz de CSGO oyunu eski arayüze geçeceğini iddia etmektelerdir ama dediğimiz gibi CSGO oyunu artık eski arayüzü desteklememektedir.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO panorama kapatma işlemini anlattık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın