MOXEF

CSGO Para Hilesi

CSGO Para Hilesi

CSGO botlarla antrenman yaparken istediğimiz silaha paramız yetmediği için alamamak gerçekten çok sinir bozucu bir durum olabiliyor. Paramızın yükselmesi için botları öldürmek zorunda kaldığımız için bu sinir bozucu durum katlanarak büyüyebiliyor. Birçok oyuncu birkaç basit kod sayesinde oyun içinde ki parasını kolaylıkla düzenleyebileceğini bilmiyor. Biz buna CSGO para hilesi diyoruz. Bugün sizlere nasıl CSGO para hilesi yapabileceğinizi öğreteceğiz. Bu CSGO hilesinden sonra kolaylıkla istediğiniz paraya sahip olabileceksiniz. Yalnız bu hile resmi CSGO sunucularında çalışmamaktadır, sadece kendi oluşturduğunuz sunucularda çalışmaktadır. Resmi CSGO sunucularında, CSGO para hilesi yapmanız ne yazık ki imkansızdır. Hadi yazımızda başlayalım!

CSGO Para Hilesi

CSGO para hilesi adından da anlaşılacağı üzere oyun içinde ki para değerinizi değiştirmenize yarar. Bu hile sayesinde para değerinizi dilediğiniz gibi değiştirebileceksiniz. Bu hileyi yapabilmek için kendi oluşturduğunuz bir sunucuda olmanız gerekmektedir. Sunucunuza girdikten sonra geliştirici konsola bu kodu yazarak sunucunuzda hilelere izin vermelisiniz. İşte kodumuz, “sv_cheats 1”.

(mp_startmoney x) = CSGO geliştirici konsola bu hile kodunu yazarsanız, oyuncuların ne kadar parayla oyuna başlayacaklarına karar verirsiniz. “x” değerine eğer 2000 yazarsanız oyuncular 2000$ ile oyuna başlar.

(mp_maxmoney x) = CSGO geliştirici konsola bu hile kodunu yazarsanız, oyuncuların erişebileceği en fazla parayı belirleyebilirsiniz. “x” değerine 16000 yazarsanız oyuncular en fazla 16000$ paraya erişebilir.

(impulse 101) = CSGO geliştirici konsola bu hile kodunu yazarsanız, oyuncular sunucuda ki en fazla para değeri ile oyuna başlar. Eğer siz bu para değerini 100$ yaparsanız oyuncular 100$ ile oyuna başlar. Eğer en fazla para değerini ayarlamamışsanız varsayılan para olan 16000$ ile oyuna başlarlar.

(mp_afterroundmoney x) = CSGO geliştirici konsola bu hile kodunu yazarsanız, bir sonra ki raunt ne kadar para verileceğini belirleyebilirsiniz. Eğer 300$ olarak belirlerseniz oyuncular her raunt başında 300$ dolar kazanır.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “CSGO Para Hilesi” konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın