MOXEF

CSGO Prime Nedir? Neden Prime Hesap Almalıyız?

CSGO Prime Nedir? Neden Prime Hesap Almalıyız?

Counter Strike: Global Offensive yani CSGO oyununda bildiğiniz gibi seçkin yani prime statüsü vardır. Prime statüsü oyunda uzun yıllardır mevcut olan bir şeydir. Geçtiğimiz yıllarda prime statüsü satın alınabilir bir şekilde oyunculara sunulmuştu.  Normalde prime statüsünü satın alamıyorduk ama yapılan son değişikliklerle beraber 77.5 TL karşılığında bu statüye satın alabiliyoruz. Peki CSGO prime nedir? Neden prime hesap almalıyız? Bu sorular birçok oyuncunun aklında olan sorulardır. Merak etmeyin bu yazımızda bu soruların hepsini en net şekilde siz değerli okurlarımız için açıklayacağız.

CSGO Prime Nedir?

CSGO prime CSGO oyununda bulunan bir statüdür. Bu statüye oyun içinde para vermeden erişebilmeniz mümkündür. Para vererek de prime statüsüne erişilebilir. Prime statüsünde ki oyuncular aynı kendileri gibi prime statüsünde ki oyuncular ile eşleşir. Ek olarak prime hesapların güven faktörleri prime olmayan hesaplara nazaran daha yüksektir. Güven faktörünün ne olduğunu bilmiyorsanız bu yazımız sayesinde öğrenebilirsiniz. Prime hesap olma şansınız varsa mutlaka ama mutlaka prime olmanızı öneririz.

Neden Prime Hesap Almalıyız?

Üst tarafta da bahsettiğimiz gibi, prime hesapların güven faktörleri prime olmayan hesaplara nazaran daha yüksek olur. Ek olarak prime hesaplar tıpkı kendileri gibi prime hesaplar ile eşleştirildiği için daha kaliteli bir oyun zevki sunmaktadır. Prime eşleşmelerde hile kullanan oyunculara rastlamak neredeyse imkansızdır. Eğer karşınıza hile kullanan oyuncuların gelmesini istemiyorsanız mutlaka prime statüsünü satın almalısınız.

Prime statüsünü satın almak için tıklayın!

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için CSGO prime nedir? Neden prime hesap almalıyız? konularını ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın