MOXEF

CSGO Rank Sistemi

CSGO Rank Sistemi

CSGO rank sistemi, oyuncuların rekabet ortamı yüksek ve adil maçlar oynaması için oluşturulmuş bir sistemdir. CSGO rank sistemi birbirleri ile aynı düzeyde olan oyuncuların eşleştirildiği bir sistemdir. Bu sistem sayesinde yapılan maçlar hem çok daha adil hem de rekabet olarak çok daha yüksek olur.

CSGO Rank Sistemi

CSGO oyununa yeni başlamış olan bir oyuncunun rankı yoktur. Rank alabilmesi için rekabetçi maçlara girmesi gerekmektedir. Rekabetçi maçlara girebilmesi içinde oyunda ikinci seviyeye erişmesi gerekmektedir. İkinci seviyeye çok kolay bir şekilde erişilebilir, ortalama üç ölüm maçı gibi bir sürede ikinci seviyeye erişilir. İkinci seviyeye eriştikten sonra rekabetçi maçlara girilebilir. On adet rekabetçi maçından sonra CSGO oyunu sizin oyunda göstermiş olduğunuz performansa göre sizi uygun bir ranka yerleştirir. İlk on maçınızda, her iki galibiyetten sonra yirmi dört saat rekabetçi maç eşleştirmesine katılamazsınız ne yazık ki. Peki oyunculara rankları verilirken neler baz alınıyor?

CSGO Ranklar Neye Göre Belirlenir

Tam olarak dört adet öğe baz alınıyor. Rekabetçi maçlarda vurmuş olduğunuz rakip sayısı, kaç kere öldüğünüz, asist sayılarınız, edo sayılarınız.

Eğer rekabetçi maçlarda en çok rakip siz vurursanız tabii ki de diğer oyunculara göre daha iyi bir ranka yerleştirilirsiniz. Bir diğer faktör ise oyun içinde kaç kere öldüğünüz, eğer çok fazla öldüyseniz bu sizin için bir eksi puandır. Asist sayısı, ne kadar çok asist yaparsanız o kadar yararlı bir oyuncu olmuşsunuzdur. Bu sizin için artı puan demektir. Aralarından en önemlisi ise edo sayılarınızdır. Edo kelimesi  “En Değerleri Oyuncu” kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Eğer bir rekabetçi maçında en yüksek edo sayısına sahip olursanız bu sizin için çok iyi bir şeydir. Bu dört adet öğeye dikkat ederek oynarsanız oyun sizi iyi bir ranka yerleştirecektir.

CSGO Takım Olarak Girmenin Faydaları

Eğer rekabetçi maçlarda tek başınıza oyuna giriyorsanız, büyük bir risk alıyorsunuz demektir. Takımınıza kimlerin geleceğini bilmediğiniz için maçı kaybedebilirsiniz. Takımınıza afk oyuncular, trol oyuncular, takımdan ayrı hareket eden oyuncular, sıkça küfür edip bağıran oyuncular gelebilir. Bu tarz durumlar ile karşılaşmamak için eğer takım olarak bir oyun girebiliyorsanız bunu size öneririz. Bu sayede girdiğiniz maçları çok daha kolay bir şekilde kazanabilirsiniz.

Moxef Premium ile Rank Atlama

Eğer Moxef Premium CSGO hilesi kullanıcıysanız işiniz çok kolay. Moxef Premium içermiş olduğu 250’den fazla özellik ile oyunun hakimi olmanızı sağlıyor. Moxef Premium ile kolay ve eğlenceli bir şekilde rank atlayabilirsiniz. Moxef Premium CSGO Hile Satın Al

Bir cevap yazın