MOXEF

CSGO Rapor Botu

CSGO Rapor Botu

CSGO yani Counter Strike: Global Offensive oyunu Dünya üzerinde en aktif ve en popüler şekilde oynanan oyunlardan bir tanesidir. Her on insandan yedisi CSGO oyununu görmüş veya duymuştur. 2020 yılında yani günümüzde bir milyon iki yüz bin aktif oyuncu barajını aşarak kendi rekorunu kırmıştır. CSGO oyununun ne kadar popüler olduğunu buradan anlayabiliriz. CSGO’yu her ülkeden her türden insan oynamaktadır. Takımınıza iyi oynayan bir oyuncu veya kötü oynayan bir oyuncu gelebilir. Peki takımınıza oyun oynamak yerine sizin oyununuzu mahvetmeye çalışan biri gelirse ne yapacaksınız? Tabii ki de o oyuncuyu raporlayacaksınız. Peki sadece sizin raporlamanız yeterli midir? Ne yazık ki hayır. Bir oyuncunun overwatch sistemine düşebilmesi için 11’den fazla oyuncunun raporlaması gerekmektedir. İşte tam da bu noktada CSGO rapor botu işin içine giriyor. Birçok oyuncu rapor botunun tam olarak ne işe yaradığını bilmiyor. Biz bugün siz değerli okurlarımız için rapor botunun ne işe yaradığını detaylı bir şekilde anlatacağız. Hadi başlayalım!

CSGO Rapor Botu Nedir

CSGO rapor botu, birçok hesaptan belirlediğiniz oyuncuyu aynı anda raporlamaya yarayan bir bottur. CSGO rapor botları internet üzerinden veya çeşitli programlar üzerinden kullanılabilen botlardır. Az önce de söylediğimiz gibi, bir oyuncunun overwatch sistemine düşebilmesi için 11’den fazla oyuncudan rapor alması gerekmektedir. Bazı rapor botları aynı anda 500 hesaptan da raporlayabilir, 1000 hesaptan da raporlayabilir. Bu durum satın aldığınız rapor botuna göre değişiklik göstermektedir.

Oyuncuların çoğu rapor botunun ne işe yaradığını çok yanlış anlıyor. CSGO rapor botları oyuncuları anında banlanmasını sağlayamaz, sadece raporladığınız oyuncunun overwatch sistemine düşmesini sağlar. Overwatch sistemine düşen bir oyuncu eğer suçluysa overwatch sistemi tarafından gerekli cezayı alır. Overwatch sistemi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için tıklayınız!

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “CSGO Rapor Botu” konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınız alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Moxef Premium herkese iyi oyunlar diler!

Bir cevap yazın